SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

manygaa / dziennik - REEEDUKCJA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
dextroza przy redukcji bez sensu, jak tse oceniasz? sam sie rozgladam za spalaczem jakims.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
dextroza dla lepszego wchłaniania krety do organizmu:) Moim zdanie TSE to jest sh.t, podobno scorch jest dobrym i dość mocnym spalaczem wiec chyba zainwestuje w niego i BCAA dokupie i dobrze :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
mowie ci nie bierz dextrozy, roznicy zadnej nie zauwazysz - przeciez to same wegle proste sa. o scorch'u myslalem tez, zobaczymy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
juz niedługo nie bede brał bo juz za pare dni sie skonczy , i tak od wujasa dostałem.


Zaraz WPC, TSE i Na Rower, dzis niestety bez treningowo ;(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
ja ide na hale w piłe pograć, takie aero małe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
DZIEŃ 1 *REDUKCJA*

TRENING
dziś bez treningowo, czyli rowerek stacjonarny, 30min-21km(1,5min lajtowo, 30 sekund max speed)

DIETA
W 100% utrzymana:

1-100g chleb razowy+tuńczyk
2-jajecznica(4jaja)
3-ryż+mięcho
4-WPC
5-(przed treningowo) 100g chleb+kiełbasa
6-WPC
7-zaraz wejdzie twaróg+oliwa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409


Taka szybka fota nóg bo nie wstawiłem :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
DZIEŃ 2 REDUKCJA

WCZORAJ NIESTETY WYPADŁ MI WYJAZD I NIE DAŁEM RADY ĆWICZYĆ PRZEŁOŻYŁEM NA DZISIAJ.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
DZIEŃ 3 REDUKCJA

Dziś na szczęście wszystko wypaliło i mogłem sobie spokojnie ćwiczyć, ale byłem trochę dojechany, przez 2h targałem pustaki na budowie:(, ale i tak jestem zadowolony z treningu.

BARKI-UNOSZENIE SZTANGIELEK W GÓRĘ STOJĄC:
(10X11KG, 10X11KG, 10X16KG, 6X16KG)
KLATKA PIERSIOWA-WYCISKANIE SZTANGI NA SKOS:
(10X50KG, 10X50KG, 8X55KG, 6X60KG)
NOGI-PRZYSIADY ZE SZTANGĄ
(10X50KG, 10X55KG, 8X67KG, 6X74KG)
PLECY-MARTWY CIĄG
(10X50KG, 10X60KG, 10X74KG)
BICEPS-UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJĄC
(10X18KG, 10X23KG, 8X30KG, 5X35KG)
TRICEPS-UGINANIE PRZEDRAMION ZA GŁOWĘ STOJĄC
(10X23KG,10X23,10,23KG)

Najbardziej jestem zadowolony dziś z tricepsów, strasznie je czułem, jak by mi skórę chciało rozerwać

DIETA:
1-chleb,warzywo
2-jaja,oliwa
3-ryż,kura,warzywa,oliwa
4-sałatka mojego autorstwa(ryż,fasola czerwona,kukurydza,tuńczyk w sosie 1000 wysp),banan
5-twaróg,oliwa

MOJA SAŁATKA







Zmieniony przez - manygaa w dniu 2009-05-07 21:56:33
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34857
Dział odżywianie się kłania polecam poczytaj o dietach itp. Bo czarno widzę z takim jedzeniem zrzucanie u ciebie zbędnego balastu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest zle?

Następny temat

FBW na duuuuuużej redukcji

electro
Polecane artykuły