SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przysiady i barki : Co wybrac ?

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3003

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5188
Witam.
Chce dokupic troche sprzetu do swojej siłowni i potrzebuje porady...
Bede na nim cwiczył przysiady i barki ( przy okazji jak juz cos zamawiam to chce se sprawic wyciag, modlitewnik i drazek do sufitu)

Moja propozycja jest taka :

http://www.allegro.pl/item619211148_nowy_kelton_lawka_wyciag_avenger_iv.html
http://www.allegro.pl/item621460985_nowa_kelton_lawka_scotta.html
http://www.allegro.pl/item621460976_nowy_kelton_drazek_do_sufitu_hd9.html
974,00 zl (1113.00 + KW)
A moze masz inna propozycje DUDA... czekam na sugestie...
Chciałem sie zmiescic w 1000zł no ale zobaczymy...
Pozdrawiam Arek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/2/242 - Ten wyciąg do zestawu
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/312 - Ten modlitewnik

Chyba żę bez modlitewnika wolnostjącego
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/288

albo taki zestaw

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/320

Lub ten z wyciągiem
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/320
Ewentualnie
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/324

Coś z tego bym wziął

Pare % upustu damy przy zamówieniu powyżej 1000zł

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5188
Wielkie dzieki DUDA bardzo mi pomogłes....
Juz mam prawie wszystko dobrane tylko zastanawiam sie jeszcze nad opcja :

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/105
Czy:
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/320
To 100 zł roznicy.... jest sens oszczedzac na tej ławeczce ?...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym brał Heavy Avanger IV..stojaki z asekuracją i do tego obciążenie możesz na nich wieszać żeby się po podłodze nie walało



Pozdrawiam Arni.

Zmieniony przez - Arni997 w dniu 2009-05-06 17:13:18
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
Kelton zestaw HEAVY Avenger IV

Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2009-05-06 17:16:14

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2009-05-06 17:16:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5188
DUDA_ Sog poleciał ... wielkie dzieki za dobre rady.
Arni997 Tobie tez dałem a masz co mi tam;]
No i sprzet skompletowany...
Wybrałem :
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/320
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/312
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/5/143

Tylko jeszcze pytanie czy zamowic przez strone czy Allegro... dodam ze na allegro nie jest wystawiony HEAVY Avenger IV. ?

Pozdrawiam Arek.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
kelton.pl zauważ że pare zł taniej

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym brał przez stronę..wtedy rabacik dostaniesz jak w uwagach napiszesz "Swój nick SFD Rabat"


Pozdrawiam Arni.
...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDA_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5188
Dobra Panowie, złożyłem zamowienie
Postaram sie w tym poscie opisac dalszy proces zakupu, jak i opinnie co do sprzetu kiedy juz do mnie dotrze.
Teraz musze uzbroic sie w cierpliwosc....
Jeszcze raz dziekuje.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
Z Arnim

Służymy Pomocą

Pozdrawiam Duda
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym sprzęcie ?

Następny temat

Prośba o pomoc w kupnie sprzętu

electro
Polecane artykuły