Witam was mam bardzo ważna sprawę;) w Lipcu mam egzaminy do szkoły:) przez mature zrezygnowalem prawie z wszelaki ćwiczen :( a żeby się dostać do tej szkoły potrzebuje zrobic kilka rzeczy:) http://www.cspsp.pl/nabor/ chodzilem na siłownie dlugo wygląd mam trenowałem tez budokai ( sztuka walki ) lecz moja cala siła poszla sobie w chen daleko potrzebowalbym jakies porady czy cos w tym rodzaju jakiegoś cyklu na odzywka cokolwiek co poprawi znacznie moje wyniki.. przez budokai mam szybko i wytrzymałość lecz trzeba nad tym jeszcze pracować.. byłby wdzięczny za szybko odpowiedz:) z Góry dzieki i bylbym zadowolony jak by mi ktos doradzic co zrec.. aaa i zostalo mi jeszcze pol pudła Massakry, HMB i pelno gajnerow bo jeszcze 3 lata temu wazylem jakies 60 kilo:D teraz troszke wiecej:D duzo wiecej:D
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 85
Wzrost: 188
Cel treningowy: Szkoła
Staż treningowy na słowni: rok
Uprawiane inne sporty: Budokai
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): wszystko
Dieta: Brak
Przeciwskaznania medyczne: Brak
Zażywane suplementy: na ta chwile nic
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 85
Wzrost: 188
Cel treningowy: Szkoła
Staż treningowy na słowni: rok
Uprawiane inne sporty: Budokai
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): wszystko
Dieta: Brak
Przeciwskaznania medyczne: Brak
Zażywane suplementy: na ta chwile nic
Krzysztof Piekarz