SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mój łancuch hałasuje %-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2489 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47886
Gdy rower był nowiutki tak fajnie cichutko jeździł, a teraz okropnie mi hałasuje podczas jazdy, czym szybciej tym bardziej słychać "chcrhchrhchrchh" Dlaczego teraz jest tak, a wcześniej było inaczej ? Może jakoś źle smaruje ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28851
a smarujesz?

może na przerzutce Ci gdzies ociera bo sie rozregulowała

linka sie wyciągneła i dupa blada, trzeba poprawic

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2489 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47886
Smaruje popatrzę na te przerzuty, dzięki

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2389
Stawiam diagnoze kolego mysle że to krzywe zebatki albo po prostu spinka w łancuchu poszła lub sie odpina i zapraszam do mojego ttematu niżej o meridzie hehe a i wd-40 dla lepszego smarowanie

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1859
ja sie podlacze ... moja nie halasuje ale czasem potrafi przeskoczyc - glownie jak zaczne pedalowac po jezdzie na luzie lub stajac na pedaly - wiadomo najwieksze obciazenie ... ostatnio zdjalem kolo poczycscilem zebatki lancuch i wszystko z wyczuciem nasmarowwalem - czy moze byc za malo naciagniety lancuch ? jak to poprawic ? slyszlame ze moze to byc kwestia krzywych lub wytartych zebatek ale na moje oko wygladaja ok , przerzutki wyregulowane ladnie chodza ... wydaje mi sie ze to sie pojawilo po moim pielegnacyjnym zabeigu i zdejmowaniu kola ... jakies rady ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28851
pokaż foto tego roweru

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1859
calego ??

tu masz wszystko :

http://www.mbike.ru/bikes2006/matts90.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28851
Twojego chcialem zobaczyć jak wsadziłeś spowrotem to koło

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1859
to potem jak bede mial aparat , wiesz wlozylem na odwrot , a lancuch przeplotlem miedzy szprychami ...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinia o rowerze MBK

Następny temat

F1 - Zmiany od sezonu 2010 - zakaz tankowania, brak kocy...

electro
Polecane artykuły