SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mięso mielone z szynki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1562
Od czasu do czasu( 1na tydz) szamam mięso mielone oczywiscie odpowiednio zrobione z warzywami, sosem, ryz lub kasza.

Czy mielone to dobre rozwiazanie do posiłków/diety??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6338
mielone to tluste mieso i najgorsze z molziwych, chyba ze robisz je sobie sam no to wtedy jak najbardziej.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 9041 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98000
Pod warunkiem że jest to mięso które zmieliła przy tobie ekspedientka.
W przeciwnym wypadku - szkoda zachodu.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6338
ja czasem jem mielone z indyka bo to jest poprostu dobre... od czasu do czasu mozna sobie pozwolić ale to jest bardzo tłuste mieso. takie wieprzowe robi sie z resztek karczku, łopatek i podgardla. do indyczego dodaje sie skórki. Dobrze zeby mieso bylo jak najbardzie j czerwone i zmielone na grubych okach.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7481
w biedronce jest chyba spoko mielone, z szynki.
90 kilka procent mięsa(większość ma koło 60), 7% tłuszczu, więc nie aż takie tłuste.
500g za około 7zł, w takim plastikowym opakowaniu/pudełeczku.



Zmieniony przez - mewho w dniu 2009-04-22 14:35:32
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
7z~ł x2 daje= 14z~ł mam 1kg piersi i wiem co jem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1562
mewho a skad masz pewnosc ze 90 kilka procent???

Wlasnie chodzi mi o to z biedrony, ale tak jak pisalem to jest sporadycznie raz na tydz, generalnie piersi z kuraka, czasami indor.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
raz na tydzień jedz i się nie przejmuj tym święto

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7481
no pewności może nie mam, ale tak piszą na opakowaniu zobacz.
wiem, że to wychodzi tyle co za piersi, chodziło mi właśnie o odskocznię raz na jakiś czas.

Zmieniony przez - mewho w dniu 2009-04-22 15:02:28
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
kup lopatke/karkowke/schab/szynka i to zmiel takie mielone to jak najbardziej lub pol na pol np.lopatka i piers i ci fajny smaczny wychodzi
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6338
n dokłądnie. Ja jak widze promocje za 400gram mielonego 2,49 np to kupuje ale tak to nie ma sensu jak masz za 7 to tak jak s.m.p.a pisze, lepiej pierś albo pręgę wołową.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań odnośnie wagi ciała / problem 67kg, 169cm, 23 lata

Następny temat

Dieta na mase do oceny

electro
Polecane artykuły