Witam jestem nowy chciałbym się dowiedzieć jaka dietę przyjąć i jak rozłożyć ćwiczenia mam 17 lat 179cm i 71kg lecz troszkę na brzuszku tłuszczyku się odłożyło, musiałbym przytyć bo jak na ten wzrost to warze dosyć mało, ale chciałbym zgubić tłuszczyk z brzucha.
Głównie chodzi mi o rzeźbę.
PS. Jakie odżywki pomogły by uzyskać szybszy i lepszy efekt?
Głównie chodzi mi o rzeźbę.
PS. Jakie odżywki pomogły by uzyskać szybszy i lepszy efekt?
Krzysztof Piekarz