SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

185 cm, brak mutacji, wlosow pod pachami itd

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2615
psychiatra?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 35209 Napisanych postów 66749 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 920923
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
czesc sry ze tak przerywam ale jestem tu nowy. Mam 13 lat i 168 wzrostu. Czy moge dociagnąc do 190 ? Gram w siatkowke i kazdy cm sie liczy. do tego mam krzywe lydki {wypchniete na zawnatrz}. Slyszlaem o cwiczeniach ale podobno malo pomaga. Dojrzewam i martiwe sie o moj wzrost. Moj tat ma zaledwie 176 co nie wrozy dobrze . Prosze o odpowwiedz. Sorry za bledy jestem slaby z polskiego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2505
nie panikuj po prostu u ciebie wszystko zaczelo sie z opoznieniem
jak juz mówil flex bedziesz jeszcze przeklinał zarost :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 373 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12948
Ile ty byś chciał mieć w wieku 13 lat wzrostu?:D Tyle niektórzy nie mają w wieku 14,15, 16 lat jak u mnie w klasie np . Pozdro

all-apver-b53209f0e4d2b2335d726e4e381511d59d22a31f

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8468
Poczekaj az bedziesz mial 20 lat xD albo i wiecej ;]
np mi zarost na twarzy pojawil sie jakeis 2 miech temu xD
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27442
ja juz w 6 klasie miałem zarost ale i tak wolał bym mieć ten twój problem :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5196
@sekierdzie, 13 lat i 168cm to malo jak na siatkarza
oczywiscie, jeszcze masz kilka dobrych lat, zeby urosnac
zacznij zwisac na drazku nie zaszkodzi, a moze przyniesie jakies efekty?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
zarost na twarzy jeszce nie ;p mam tradzik plecy w pryszczach twarz tez . Tam gdzie trzeba duzo a pod pachami meszek ;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
nadrabiam wyskokiem mam oklo 80 cm ale mam strasznie od tego przeciazone kolana na prawym mosze czesto nosic stabilizator i moim pytaniem jest czy moge dociagnac ponad chociaz 180 to juz wzrost normalnego chlopaka. wiem ze 168 cm na 13 latka to malo na dodatek jestem ze sylwestra i chodze do 1 gim a nie do 6 klasy. i jeszce ejden aspekt dziewczyna ktora mi sie podoba jest wyzsza i to duoz z jakies 6 cm ;p ;] hehe;d a nie chec miec wyzszej dziewczyny ;p
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potzebuje porady

Następny temat

szukam osob po operacji przepukliny wslizgowej rozw. przelykowego

electro
Polecane artykuły