SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PLECY.......

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2968
WITAM MAM MAŁY PROBLEMIK CWICZE JUZ PARE LATEK....
PLECY MAM DOBRZE ROZWINIETE
MIMO TO WYSTAJA MI ŁOPATKI
PRUBOWAŁEM WIELU CWICZEN MIZERNY EFEKT
poleccie cos..........
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34282
Popatrz na winged scapula :
http://exrx.net/Kinesiology/Posture.html 

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2968
placy mam szerokie ale ***anełopatki lekko odstaja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18176
Mi też łopatki zawsze odstawały , ale z biegiem czasu i przybieraniem na wadze łopatki mi się zabudowały

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2968
JA WAZE 93KG CWICZE 6 LAT TRENUJE 3 BOJ............PLECY PUCHNA A ŁOPATKI LEKKO ODSTAJA
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18176
Hmmm..to najlepiej idź do lekarza.

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2968
BEZ JAJ ZARZUCE JESZCZE Z 5KG
POWINNO BYC GIT
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16409
Robiłes podciąganie wąskim chwytem?
Jakie robisz ćwiczenia na plecy i barki?
Jak spinanie łopatek przy boju? ( WL )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2968
robie podciaganie na drażku
wyciag
martwy ciag
podciaganie w opadzie
padciaganie 1 racz hantelki

wyciskanie za kark
wyciskanie przeed siebie
podnoszenie na boki
unoszenie przed siebie
na dobitke 2 bable 17.5kg na maxa

nie zabarzo z pinam łopatki bo urzywam duzych ciezarów
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bezsenność

Następny temat

siła miśni klatki i mięśni rąk

electro
Polecane artykuły