Witam. Jest to pierwszy mój post na sfd
Moje pytanie brzmi.
Ponieważ skończyły mi się już obciążenia na sztange i teraz ćwiczę max ciężarem [80kg] i podnosze to jakieś 8-10 razy w pierwszej serii. Kłopot jest z tym iż niemam kasy na obciążenie. Podczas wzrostu siły mam podnosić tyle razy sztange ile się da czy do pewnej granicy powtórzeń ? Z góry dzięki za odpowiedź
Moje pytanie brzmi.
Ponieważ skończyły mi się już obciążenia na sztange i teraz ćwiczę max ciężarem [80kg] i podnosze to jakieś 8-10 razy w pierwszej serii. Kłopot jest z tym iż niemam kasy na obciążenie. Podczas wzrostu siły mam podnosić tyle razy sztange ile się da czy do pewnej granicy powtórzeń ? Z góry dzięki za odpowiedź

Krzysztof Piekarz
jakie cwiczenie, trening