...
Początkujący
Szacuny
12
Napisanych postów
4502
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
15443
1. Angers - Ajaccio X
2. Bastia - Metz X
3. Troyes - Strasbourg 2
4. Korona - Podbeskidzie 1
5. Legia - GKS Bełchatów 1
Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 7
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan
2. Walia - Finlandia
3. Armenia - Estonia
4. Luksemburg - Lotwa
5. Moldawia - Szwajcaria
6. Irlandia Pln. - Polska
7. Cypr - Gruzja
8. Izrael - Grecja
9. Albania - Wegry
10. Rumunia - Serbia
11. Slowenia - Czechy
12. Malta - Dania
13. Niemcy - Liechtenstein
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina
15. Czarnogora - Wlochy
16. Holandia - Szkocja
17. Irlandia - Bulgaria
18. Litwa - Francja
19. Portugalia - Szwecja
20. Hiszpania - Turcja
21. Urugwaj - Paragwaj
22. Argentyna - Wenezuela
23. Kolumbia - Boliwia
24. Trynidad i Tobago - Honduras
25. Meksyk - Kostaryka
26. Salwador - USA
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie
28. Odra Opole - GKS Katowice
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock
30. Flota Świnoujście - Widzew
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Ekwador - Brazylia
2. Peru - Chile
3. Alicante - Elche
4. Gimnastic - Levante
5. Alaves - Hercules
6. Ancona - Empoli
7. Brescia - Livorno
8. Parma - Piacenza
9. Vicenza - Salernitana
10. Pisa - Bari
s1-26., n1-2. eliminacje MŚ 2010
s27-30. Polska - 2 liga
n3-5. Hiszpania - 2 liga
n6-10. Włochy - 2 liga
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
3130
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
18793
Tydzień 7
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia 2
3. Armenia - Estonia 1
4. Luksemburg - Lotwa 1
5. Moldawia - Szwajcaria 2
6. Irlandia Pln. - Polska 2
7. Cypr - Gruzja 2
8. Izrael - Grecja 2
9. Albania - Wegry 2
10. Rumunia - Serbia 1
11. Slowenia - Czechy 2
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina 1
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria 1
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja 1
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj 1
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia 1
24. Trynidad i Tobago - Honduras 1
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA 2
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie 2
28. Odra Opole - GKS Katowice 2
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock 2
30. Flota Świnoujście - Widzew 1
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Ekwador - Brazylia 2
2. Peru - Chile 2
3. Alicante - Elche 2
4. Gimnastic - Levante 2
5. Alaves - Hercules 1
6. Ancona - Empoli 2
7. Brescia - Livorno 2
8. Parma - Piacenza 2
9. Vicenza - Salernitana 1
10. Pisa - Bari 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
2347
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8503
Tydzień 7
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia 2
3. Armenia - Estonia 2
4. Luksemburg - Lotwa 2
5. Moldawia - Szwajcaria 1
6. Irlandia Pln. - Polska 2
7. Cypr - Gruzja 1
8. Izrael - Grecja 2
9. Albania - Wegry 2
10. Rumunia - Serbia 1
11. Slowenia - Czechy 2
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina 1
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria 1
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja x
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj 1
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia x
24. Trynidad i Tobago - Honduras 2
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA 2
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie 1
28. Odra Opole - GKS Katowice 2
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock 1
30. Flota Świnoujście - Widzew 2
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Ekwador - Brazylia 2
2. Peru - Chile 2
3. Alicante - Elche 2
4. Gimnastic - Levante 1
5. Alaves - Hercules 1
6. Ancona - Empoli 2
7. Brescia - Livorno 2
8. Parma - Piacenza 1
9. Vicenza - Salernitana 2
10. Pisa - Bari 2
...
domer
Moderator
Ekspert
Szacuny
6270
Napisanych postów
76019
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
754788
Tydzień 7
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia x
3. Armenia - Estonia 1
4. Luksemburg - Lotwa 2
5. Moldawia - Szwajcaria 2
6. Irlandia Pln. - Polska x
7. Cypr - Gruzja 1
8. Izrael - Grecja 1
9. Albania - Wegry x
10. Rumunia - Serbia 1
11. Slowenia - Czechy 2
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina 1
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria 1
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja 1
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj 1
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia 1
24. Trynidad i Tobago - Honduras 2
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA 2
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie x
28. Odra Opole - GKS Katowice 1
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock 1
30. Flota Świnoujście - Widzew 2
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Ekwador - Brazylia 2
2. Peru - Chile 1
3. Alicante - Elche 1
4. Gimnastic - Levante 1
5. Alaves - Hercules 2
6. Ancona - Empoli 1
7. Brescia - Livorno 1
8. Parma - Piacenza 1
9. Vicenza - Salernitana 1
10. Pisa - Bari 2
Moderator działu Odżywianie
...
Znawca
Szacuny
33
Napisanych postów
9858
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
59190
Tydzień 7
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia 1
3. Armenia - Estonia 1
4. Luksemburg - Lotwa 2
5. Moldawia - Szwajcaria 2
6. Irlandia Pln. - Polska 2
7. Cypr - Gruzja 1
8. Izrael - Grecja x
9. Albania - Wegry x
10. Rumunia - Serbia 1
11. Slowenia - Czechy 2
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina 1
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria 1
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja 1
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj 1
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia 1
24. Trynidad i Tobago - Honduras 2
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA 2
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie 1
28. Odra Opole - GKS Katowice x
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock 1
30. Flota Świnoujście - Widzew 2
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Ekwador - Brazylia 2
2. Peru - Chile x
3. Alicante - Elche x
4. Gimnastic - Levante 1
5. Alaves - Hercules 2
6. Ancona - Empoli 1
7. Brescia - Livorno 1
8. Parma - Piacenza 1
9. Vicenza - Salernitana 1
10. Pisa - Bari x
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
207
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
2130
Tydzień 7
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia x
3. Armenia - Estonia x
4. Luksemburg - Lotwa x
5. Moldawia - Szwajcaria 2
6. Irlandia Pln. - Polska 2
7. Cypr - Gruzja 2
8. Izrael - Grecja 2
9. Albania - Wegry x
10. Rumunia - Serbia 2
11. Slowenia - Czechy 2
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina x
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria 1
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja 1
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj 2
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia 1
24. Trynidad i Tobago - Honduras x
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA 2
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie 1
28. Odra Opole - GKS Katowice 2
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock x
30. Flota Świnoujście - Widzew 2
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Ekwador - Brazylia 2
2. Peru - Chile 2
3. Alicante - Elche x
4. Gimnastic - Levante 2
5. Alaves - Hercules 1
6. Ancona - Empoli 2
7. Brescia - Livorno 1
8. Parma - Piacenza 1
9. Vicenza - Salernitana x
10. Pisa - Bari 2
...w życiu piękne są tylko chwile...R.R.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
112
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia 1
3. Armenia - Estonia X
4. Luksemburg - Lotwa 2
5. Moldawia - Szwajcaria 2
6. Irlandia Pln. - Polska 2
7. Cypr - Gruzja 2
8. Izrael - Grecja 2
9. Albania - Wegry 2
10. Rumunia - Serbia 1
11. Slowenia - Czechy 2
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina 1
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria X
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja X
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj X
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia 1
24. Trynidad i Tobago - Honduras 1
25. Meksyk - Kostaryka 2
26. Salwador - USA 2
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie X
28. Odra Opole - GKS Katowice 2
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock 2
30. Flota Świnoujście - Widzew 2
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Ekwador - Brazylia X
2. Peru - Chile 2
3. Alicante - Elche X
4. Gimnastic - Levante X
5. Alaves - Hercules 1
6. Ancona - Empoli X
7. Brescia - Livorno X
8. Parma - Piacenza 1
9. Vicenza - Salernitana 1
10. Pisa - Bari X
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
1210
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
48553
Piątek 27.03.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.30)
1. Angers - Ajaccio X
2. Bastia - Metz X
3. Troyes - Strasbourg X
4. Korona - Podbeskidzie X
5. Legia - GKS Bełchatów X
...
Początkujący
Szacuny
13
Napisanych postów
16209
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
131096
Tydzień 7
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia x
3. Armenia - Estonia 1
4. Luksemburg - Lotwa 2
5. Moldawia - Szwajcaria 2
6. Irlandia Pln. - Polska 2
7. Cypr - Gruzja 1
8. Izrael - Grecja x
9. Albania - Wegry 2
10. Rumunia - Serbia 1
11. Slowenia - Czechy 2
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina 1
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria 2
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja 1
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj 1
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia 1
24. Trynidad i Tobago - Honduras 2
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA 2
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie x
28. Odra Opole - GKS Katowice 2
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock 1
30. Flota Świnoujście - Widzew 2
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Ekwador - Brazylia 2
2. Peru - Chile 2
3. Alicante - Elche 2
4. Gimnastic - Levante x
5. Alaves - Hercules 1
6. Ancona - Empoli 2
7. Brescia - Livorno 2
8. Parma - Piacenza 1
9. Vicenza - Salernitana x
10. Pisa - Bari 2