Chciałbym żeby jakiś profesjonalista rozpisał mi trening.Chodzę na siłownie cztery razy w tygodniu,do tej pory mój trening był bez planu,podnosiłem na początku 30kg terza 60kg na ławecze .Chciałym mieć trening uwzględniajocy wszystkie partie w tym nogi .Z góry dziękujem.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 76
Wzrost: 190
Cel treningowy: ogólny
Staż treningowy na słowni: 2miesiące
Uprawiane inne sporty: piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia
Dieta: żadna
Przeciwskaznania medyczne: żadne
Zażywane suplementy: zadne
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 76
Wzrost: 190
Cel treningowy: ogólny
Staż treningowy na słowni: 2miesiące
Uprawiane inne sporty: piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia
Dieta: żadna
Przeciwskaznania medyczne: żadne
Zażywane suplementy: zadne
Krzysztof Piekarz