Siema mam takie pytanie otoz widzialem w katalogu olimp taka promocje ze wycina sie kawalek z odzywki w foli z olimpa i za iles tam tego mozna to zamienic na odzywki./?
ile trzeba takich wycinkow uzbierac zeby zamienic na jaka kolwiek odzywke??
ile trzeba takich wycinkow uzbierac zeby zamienic na jaka kolwiek odzywke??

Krzysztof Piekarz