SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakupilem zestaw odzywek z olimpa i mam pytanie odn.brania ich

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
Witam otoz na silowni chodze juz z 7 lat teraz mialem przerwe ok 4 miesiace wiec postanowilem zakupic jakies odzywki.Moj trening bedzie bardziej na rzezbe 4 razy w tyg po 2 ,3 godz dziennie.I tak kupiel sobie olimp BCAA Xplod 500gr,BIALKO OLIMP PROVIT 80,carbo 1000gr,olimp thermo speed 60kaps,Olimp Vita-Min Multiple Sport new 60kaps,OLIMP NOWA WZMOCNIONA Gold Omega 3 -1000mg 60 kapS,OLIMP ARTHROBLOCK Forte 60 KAPS GLUKOZAMINA STAWY.

Wczesniej nigdy nie bralem takiej ilosci odzywek.Jak to mam brac czy w takich ilosciach jak jest opisane na opakowaniach czy przykalodowo jak wyjdzie ze przed sniad mam wypic bialko i bcaa to ma byc jakas przerwa miedzy jednym i drugim i z tymi witaminami zeby nie przesadzic.
Prosze o porade.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15244
Tak najlepiej najpierw kupic a potem sie zastanawiac jak to brac.Dieta tez pewnie jak mam ja jesc.

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jak po 3h dziennie trening to gratuluje

podstawy najpierw - poczytaj - potem sie pytaj

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
BCAA Xplod 500gr - dawaj przed treningiem 5-10gr
BIALKO OLIMP PROVIT 80 - dodaj do posilkow ubogich w bialko plus od razu po treningu z carbo
carbo 1000gr - od razu po tr z bialkiem
olimp thermo speed 60kaps - rano na czczo i przed treningiem
Olimp Vita-Min Multiple Sport new 60kaps - z dala od treningu, do posilku w ktorym masz tluszcz
OLIMP NOWA WZMOCNIONA Gold Omega 3 -1000mg 60 kapS - razem z witaminami z dala od treningu
OLIMP ARTHROBLOCK Forte 60 KAPS GLUKOZAMINA STAWY - na noc/razem z witaminami i omega-3

jednakze bez dobrego treningu i diety powyzszy zestaw NIC Ci nie da - zadbaj o te rzeczy to bedziesz zadowolony z odzywek i suplementow

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
dzieki za porade
na treningu staram sie nie opieprzac przykladowo w pon klatka i pare cw na tric,wtorek plecy,sroda biceps triceps, czwartek barki piatek nogi noi codzinnie brzuch oraz bierznia.Ciezko bedzie z dieta gdzy lubie jesc wszystko ale postaram sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3448
Z takim planem to nie ma szans dać z siebie wszystko. Trzeba poprawić.

Do sukcesu nie ma żadnej windy.
Trzeba iść po schodach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
wiec opisze dokladnie najpierw robie lawke prosta wyciskanie 12,10,8,6 pozniej skos do gory12,10,8,6 skos dol12 10 8 6 pozniej wszytkie te lawki hantelkami po 2 serie na kazdej lawce po 15 razy,nastepnie wszytkie lawki wyciskanie po 2 serie na kazedj lawce tym samym ciezarem po 15 badz 20 razy,rozpietki 4serie na hantelkach skosem do dol. to tyle z klatki

Triceps

Wyciskanie farncuskie 12 10 8 6
sciagnie linki na wyciagu 12 10 8 6
pompki na poreczach z obciazeniem 3 serie oraz osttnia bez ociazenia 25razy
hantelki
biceps
modlitewnik
3 serie w waski chwycie
3 serie w szerokim chwycie
2 serie w waskim chwyecie jednym ciezarem po 20 razy
2 serie w szerokim chwycie jednym ciezarem po 20 razy
na koniec hantelki

staram sie robic na poczatku troche serii na mase a pod koniec danej parti pare cwiczen na rzezbe nie tracac przy tym masy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna cykl po cyklu

Następny temat

Co do kreatyny?

WHEY premium