Chętnie kupiłbym tą ksiązke, ciekawe czy doczekamy się polskiej wersji
Ja osobiście jakoś nie darze Chambersa jakimiś uprzedzeniami, może dlatego, ze mnie samego do koksu ciągnie
(joke) Mimo wszystko szybki koleś jest, ciekawe jak Bolt poradziłby sobie na hali, boje się tylko, ze zawsze z pojedynków na szczycie (mówie tu o ewentualnym pojedynku na otwartym stadionie Bolta i Chambersa) nic nie wychodzi. Już na olimpiadzie miał być pojedynek Gay - Powell, i nic wielkiego nie widzieliśmy... To samo kiedyś Greene - Johnson biegli razem na 200, i zaden z nich nie wygrał w tym biegu...
zdr
Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-03-13 14:28:23
Ja osobiście jakoś nie darze Chambersa jakimiś uprzedzeniami, może dlatego, ze mnie samego do koksu ciągnie
(joke) Mimo wszystko szybki koleś jest, ciekawe jak Bolt poradziłby sobie na hali, boje się tylko, ze zawsze z pojedynków na szczycie (mówie tu o ewentualnym pojedynku na otwartym stadionie Bolta i Chambersa) nic nie wychodzi. Już na olimpiadzie miał być pojedynek Gay - Powell, i nic wielkiego nie widzieliśmy... To samo kiedyś Greene - Johnson biegli razem na 200, i zaden z nich nie wygrał w tym biegu...
zdr
Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-03-13 14:28:23
Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.
8,5m/s ;)



