Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Tak myślałem, 90 minuty też mnie często pogrążały, więc co nie co wiem o tym

Swoją drogą Twój temat to chyba w Zakładach bukmacherskich powinien być

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Dzięki, jeszcze tak nigdy nie miałem żeby 2 dni pod rząd trafić jak się nie udawało (ciągle po 1 meczu) to teraz z nadwyżką hehe. Co do tematu to też prawda jednak stworzyłem go tu bo tylko tu siedze.

W następny weekend też puszczam podobne kupony z tym, że tyle szczęścia już pewnie mieć nie będe hehe

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
No jak dwa dni pod rząd trafiasz, to może coś się zmieniło na lepsze?
W każdym razie życzę dalszych sukcesów

...
Nie dziękuję żeby nei zapeszyć ale kurcze jestem trochę zły na siebie, że nie szedłem dziś obstawiać bo bym dał na Juve i Liverpool więc jeśli tak się skończą te mecze to bym miał 270 i kolejna wygrana ale teraz nie ma co gdybać :/

...
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
ja jutro pójdę obstawić coś pierwszy raz może się uda
...
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Ja dzisiaj wygrałem 30e za postawione 5.
Dałem że w meczach Liverpoolu i Juve będzie conajmniej 5 zółtych kartek i że w meczu Panathinaikosu gol padnie po 27 minucie

United!! United!!

...
No to gratulacja, ja jutro raczej nie ide obstawiać chyba poczekam do weekendu miejmy nadzieję przynajmniej w połowie tak udanego jak ostatnio

...

No panowie dobra passa trwa dalej i oby jak najdłużej hehe. Dodam jeszcze, że wczoraj też wygrałem ale w lotto co prawda tylko 16 zł ale byłem bliski trafienia 5 za 5 tys. bo 2 liczby miałem na kuponie niżej

...
Gratulacje.
Swoją drogą nie wiedziałem że taki wysoki kurs na Milan był

Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2009-03-15 22:19:26

...
Dzięki, największy kurs i wygrana też największa hehe rozwalili ich ładnie, najbardziej to znowu się bałem tej hiszpańskiej ligi tak jak 2 tygodnie temu też czekałem do ostatnich chwil a teraz bramka na 1:0 padła w 87 minucie gdzie już byłem pogodzony z porażką