SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Galeria kuponów BeeV

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Jeśli grasz w toto to wiesz, że są nowe kupony od dłuższego czasu gdzie się zakreśla no więc wybierasz te 5 meczy i na kuponie systemowym na dole masz takie coś jak:

SYSTEM: dla każdego granego sustemu ( A B C)

W polu A skreślasz dwie cyfry 3 i 5 co będzie oznaczać, że grasz system 3z5

Na stronie Toto też możesz sobie zrobić kupon systemowy, wybierz 5 mecz przejdź dalej w polu stawka ustalasz za ile grasz (ale jak dajesz np 2zł to musisz to pomnożyć razy ilośc kombinacji w przypadku systemu 3z5 ilość kombinacji wynosi 10 więc grając za 2zł płącisz za kupon 20zł)

Ale przechodząc dalej w ekuponie masz wybranych 5 meczy.
Zaznaczasz System: a: 3 z 5 i klikasz na dole (Zmień stawkę/system)
Następnie klikasz w każdym meczu na kratkę pod literą A i ponownie klikasz Zmień stawkę/system

Po prawej wyświetli Ci się minimalna wygrana i maksymalna

ED

Nie wrzucałem moich ostatnich kuponów bo nie chciało mi się skanować a jako, że zagrałem jeszcze na necie to pokażę:

http://img405.imageshack.us/img405/2527/78345842.jpg

http://img89.imageshack.us/img89/2395/46685301.jpg

ED2

Wczoraj miałem zwrot z kuponu Wojas, Korona i Brugge 1/2 więc w ostatnim czasie nie przegrywam żadnego kuponu w ostateczności są zwroty a wygrane powiedzmy od 50zł do 800zł generalnie jest dobrze

ED3

W ostatni weekend +520 zł żeby nei było, że nic nie wygrywam ale już nie robię skanów moich kuponów

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2010-03-31 16:54:06

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Będe tu wrzucał moje typy, kursy a także wszystkie inne sprawy

Trochę zbaczasz z linii obranej przy zakładaniu tematu, typów nie wrzucasz, skanów kuponów nie wrzucasz, temat przestaje miec sens bytu

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No dokładnie ale to pewnie z tego względu, że znajduje się nie w tym dziale bo zostałem tu "osamotniony" (reszta graczy co założyła swoje tamaty zapewne przestała grać) a wiadomo, że pisanie do siebie to nie jest żadna przyjemność

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No to temat już przeniosłem do odpowiedniego działu, mam nadzieję, że to zmobilizuje Cię do aktywnego udzielania się w tym temacie i w tym dziale

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Hehe jednak no ok to może w tym dziale będę bardziej zmobilizowany Ostatnio trochę meczy wchodzi więc jest dobrze a najbliższa kolejka zapowiada się ciekawie

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No to czekamy na typy, oby trafne

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811


No więc analizowałem sobię temat i tak gdzies od 12 strony miałem kilka ciekawych trafnych.

Od najbliższego weekendu chyba zacznę prowadzić statystyki bo często w najgorszym przypadku mam zwroty (zawsze z tych zwrotów wychdozi parę groszy na, od 2 do 20 zł) Więc oby tak dalej, najważniejsze to nie przegrywać

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2010-04-08 18:27:54

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811






Zmieniony przez - BeeV w dniu 2010-04-12 14:27:10

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Skutecznosc widzę niezła, zacznij podawac typy przed spotkaniami, to temat zacznie tętnic życiem

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9088
jakie stawki jaka wygrana no ładnie tylko pogratulować.

Z tych dwóch kuponów to wyszła niezła płaca miesięczna.

Zmieniony przez - Krzychu22 w dniu 2010-04-12 16:28:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały totomix by zyga18

Następny temat

RELACJE LM

WHEY premium