SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Galeria kuponów BeeV

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jak masz 6 zdarzeń i dasz to np. w systemie 3z6 przy większej stawce na jedną kombinację i dobrych kursach tych zdarzeń, a będziesz miał dwa błędy, to jeszcze zarobiek będzie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ja puściłem na Bayern x2 i na Lille 2
i weszło

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
A mi pięknie wszystkie mecze wchodziły wyniki po 2 0 i 3 0 tylko juve pokazało klasę, z 2 0 na 2 3

Zmieniony przez - brolly112 w dniu 2009-11-01 09:44:48

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
I jak tam po niedzieli było? Bo z tego co piszesz to pucharów nie grasz, a więc pytam o weekend tylko

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Mi dzisiaj wszystko ładnie weszło oprócz United.. dałem że będzie nie więcej niż3 bramki w meczu

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
W niedzielę nie stawiałem bo zamkniete a w sobotę nie chciało już mi się wychodzic wysyłac, miałem wybranych kilka meczy które weszły ale pewnie znając życie dobrałbym takie które by zawaliłu
Teraz w sobotę może zagram

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Chyba czas zaczac grac przez neta na stronie Toto-Mixu

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No chyba tak Zima i nie chce się już tak wychodzic z ciepłego domu hehe. Za tydzien wpłace troche kasy jak wypłata przyjdzie, nie wiem czy majac status srebrny w poniedziałek jest ten 10% bonus? Chyba nie z tego co mi się wydaje

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nie, tylko dla statusu złoty

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Wczoraj od niechcenia puściłem kupon 4z6 I przeglądałem mecze z ligi włoskiej dwa już mi nie siedziały - Genoa i Palermo później się okazało, że Palermo weszło 2:1 a Genoa lipa i Werder do przerwy też lipa więc 2 błędy to już przestałem śledzic wyniki.
Dziś jeszcze raz na spokojnie usiałem i sprawdziłem jakie są wyniki i zauważyłem, że Genoi nie miałem na kuponie hehe więc weszły mi takie mecze:

Schalke-Herta (H 0-1,5) 1
Koln-Werder 1/2 2
Palermo-Cagliari 1
Roma-Lazio 1
Mallorca-Zaragoza 1
Bilbao-Valencia 2


No więc przy systemia 4z6 myślę, że koło 150 jak nie lepiej powinienem wygrac

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały totomix by zyga18

Następny temat

RELACJE LM

WHEY premium