SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Galeria kuponów BeeV

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Zabrakło 24 sekund do wygranej Kanady w regulaminowym czasie spotkania, ale i tak dobrze, że chociaż jeden cały kupon wszedł, graty

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2010-03-01 02:18:09

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No kurcze jeden cały i troche jestem wkurzony na siebie, że go nie zdublowałem :/ Ale dzięki więc jest na dalszą gre w weekend

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Widzę, że temat o bukmacherce to chyba tutaj tylko ja prowadze a gdzie reszta? Z ciekawości sobie sprawdziłem ile już ten temat tu siedzi i widzę, że stuknęło niedawno 3 lata więc mogę tylko zacytowac słowa Bacy:

3 narazie starcza, mam nadzieje ze wytrzymacie ten minimum miesiac z zapałem

Jak widac jeszcze się trzymam Żeby nie było off topu to dadam, że pojechałem odebbrac wygraną ale niestety nie mieli w kasie więc sobie zagrałem taki kuponik na dziś ale nie liczę na wygraną bo w tygodniu się nei gra takie jest moje motto hehe

Korona - Polonia B. 1
Oberhausen - Koblenz 1
Strasbourg - Angers 1
Ajaccio - Vannes 1
i miało byc jeszcze Chateauroux - Bastia 1
Ale się pomyliłem i dałem St. Etienne że strzeli a jest dopiero jutro ten mecz :/

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę, że temat o bukmacherce to chyba tutaj tylko ja prowadze a gdzie reszta?
Ja skromnie, ale roczek już siedzę w temacie he (tzn podaje na forum, a w bukmacherke to bawie sie juz pare lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No widziałem Twoje typy moja wypowiedź tyczyłą się bardzej osób prowadzących swoje tamty w tym dziale bo chyba większość przestała już grać z tutaj obecnych

ED

No to dwa trafne już są jeszcze tylko jeden i jest zwrot a co do tego St. Etienne to miałem na kuponie mecz Chateauroux-Bastia 1 więc zobaczymy

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2010-03-05 20:12:35

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Między Bogiem a prawdą, to Twój temat nie powinien byc w tym dziale, ale został chyba z powodu tych wygranych

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Hehe no pewnie nie i chyba wniose o przeniesienie go tam gdzie jego miejsce Ale było tu jeszcze kilka innych tematów bukmacherskich ale poznikały i pozostał tylko mój o ile dobrze widziałem.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Mogę go przeniesc tam gdzie inne tematy z typami, napisz tylko słowo

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Nie robię skana bo bym musiał na drugiego kompa przejść ale trafiłem jeden kupon:

Eintraht - Schalke 2
Werder - Stuttgart 1
Sochaux - Toulose 1
Fiorentina - Juventus 2 co to znaczy wyczucie wiernego fana
Lech - Cracovia 1/2 1

No więc 1 błąd więc wpadnie ponad 200zł tylko ale zawsze coś

Drugi kupon:

Korona - Polonia B. 1
Oberhausen - Koblenz 1
Strasbourg - Angers 1
Ajaccio - Vannes 1
St. Etienne SN1 1

Dwa błędy więc tylko powyżej zwrotu ale w sumie około 250zł będzie więc ładnie

ED

Troszkę za dużo policzyłem bo wygrałem 205zł + 20zł czyli w sumie 225zł ale i tak jest dobrze

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2010-03-07 14:04:26

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Witajcie !
Mecze obstawiam od niedawna , i ciekawi mnie jedna rzecz , a mianowicie jak to jest z tymi systemami ( czyli mam na mysli np 3 z 5 itd) I jak mam strone totomix(totolotek) i tam tzw.ekupon czy da sie tam zaznaczyc ten system. I jak sie zmnienia wygrana suma. I jak to w waszym przypadku wyglada wchodzicie to zakladu bukmacherskiego i co dalej. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziekuje, a i prosze się nie smiac bo naprawde w tej "branży" jestem od niedawana.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały totomix by zyga18

Następny temat

RELACJE LM

WHEY premium