SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Galeria kuponów BeeV

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Hehe dzięki Pippo no nerwy miałem na Bilbao, ostatni mecz w LE i to jeszcze z taką końcówką Ale przy stanie 1:2 to już poszedłem spać bo byłem pewny porażki a tu 4 min przed końcem 2 brameczki.

Roma zawaliła bardzo dużo kuponów jak czytałem, ja miałem ją ale jako 1x więc bym trafił ale odpuściłem a mogłem zagrać standardowo za 50zł to bym też troche wyciągnął a tu skromnie tylko za 10zł

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
a coś na dzisiaj ktoś coś proponuje?

masz BeeV typ odnośnie meczu Schalke 04?

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Odnośnie tego meczu Pawlikus to chyba tylko LB +2,5 ale i to nie jest pewne, dziś generalnie nie ma w czym wybierać ja tam puściłem jeden kuponik ale nie licze na zdbyt dużo, na jutro coś lepszego się wymyśli napewno

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No chyba nic nie trafiłeś przy tak nędznych wynikach...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No wczoraj Wisłą do przerwy weszła ale Hoff zremisowało 0:0 czego się zupełnie nie spodziewałem wczoraj lipa a dziś dopiero będe myśleć na kuponami

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
I co, odkułeś się za wczoraj?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
raczej nie Leverkusen ładnie wszedł inne też ale mecze jeszcze trwają i nie zanosi się na wygraną ale jak pisałem na dobre zaczynam od końca września bo ligi muszą się rozkręcić żebym wiedział jaki jest rozkłąd sił w ligach Bo np Bayern znowu wtopił z Mainz a miałęm na remis a dostali 1:2

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Ja przegrałem na Borussia - Stuttgart (dałem że padnie powyżej 2 bramek). Inne mi weszły.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Kurde jedna bramka zabrakłą to się można troche zdenerwować Ja tam niektóre mecze ładnie wyczułem np. Leverkusen, Sunderland, Monaco które prowadzi 2:0 i kilka innych ale często takie się odrzuca i bierze inne które nie wchodzą :-/ Jednak pierwsza myśl najlepsza

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No więc nie wygrałem dziś a miałem takie kupony:

Genoa - Roma 1
Guimaraes - Benfica 2
Lille - Toulouse 1 :/

drugi:

Catania - Sampdoria 2
Grafite strzeli :/
West Ham - Tottenham 2

W lidze włoskiej wszystkie wyniki bym trafił praktycznie szkoda, że w typerze tak nie dawałem hehe

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały totomix by zyga18

Następny temat

RELACJE LM

WHEY premium