SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

lafay

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4466
Bede wdzieczny jesli wypowiedza sie wszyscy ci ktorzy stosuja badz stosowali metode Lafaya. Chodzi mi o efekty, czy jakas specjalna dieta jest niezbedna itp. co do diety to wiem ze sa tam opisane ogolne zasady ale ciekawi mnie jak to sie przeklada na rzeczywistosc...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 589
a i byłbym zapomniał... jeżeli ktokolwiek z ćwiczących odwiedziłby ten temat, prosiłbym o odpowiedź na pytanie:
Jak wyglądała wasza rozgrzewka? hmm... mniej więcej taka jak na w-f w LO?
Jest to ważne a ja mam wrażenie że robię to źle....
Pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4466
Czekam na wypowiedzi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4466
Nikt sie nie wypowie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc,

W pazdzierniku ubieglego roku kupilem ksiazke z treningiem LAFAYA i zaczalem go stosowac.

Trening w mojej ocenie jest dosyc intensywny i wbrew pozorom ciezki ale daje rewelacyjne efekty. W ciagu 2 miesiecy cwiczen na 3 i 4 poziomie odnotowalem zwiekszenie sily miesni i obwodow. Poniewaz nie mam drazka w domu nie moglem stosowac wszystkich cwiczen w domu, ale te podstawowe juz wystarczyly.

Teraz stosuje wybrane cwiczenia jako element swoje treningu jaki dla siebie ulozylem. Rozciagam sie wg cwiczen z ksiazki.

Powiem jeszcze na zakonczenie ze zachowywanie krotkich przerw po 25 sek. pomiedzy seriami dla mnie osobiscie bylo ciezkie i zwiekszanie liczby powtorzen moglem robic z przerwami minutowymi. Nie wiem jak dla innych ale dla mnie zrobienie tzw. dipsow - cwiczenie B1 z ksiazki w 6 seriach po 12 - 14 ruchow z przerwami po 25 sek. pomiedzy przerwami jest niewykonalne. Doszedlem natomiast do 15 powtorzen w 6 seriach z przerwami po 1 - 1,5 min.

pozdrawiam

DARNOK35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4466
A moglbys rozpisac swoj trening? No i w jaie dni tygodnia cwiczysz...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15756
Jego trening, a Twój powinny się różnić, powinieneś go ułożyć adekwatnie do swojego stażu i doświadczenia.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cwiczylem wg ksiazki wykonujac te cwiczenia, ktore moglem bez drazka. Cwiczylem 3x w tygodniu, ale tak jak pisze kolega powyzej musisz sprobowac sam a najlepiej kupic ksiazke gdzie jest wszystko opisane i najlepiej zaczac od poziomu 1 - szego, jesli nie masz stazu.

Co moge powiedziec to to ze jest to dobry podrecznik dla cwiczacych w domu.

pozdrawiam

DARNOK35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4466
a co myslisz o wyborze np. dwoch cwiczen na klatke i trenowania jej raz w tygodniu(oczywiscie pozostale partie podobnie). raz w tygodniu to nie za malo? a moze jednak tyle wystarczy.. co myslicie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wg programu Lafaya raz w tygodniu to za malo. Wiekszosc cwiczen z tego programu rozwija jednoczesnie kilka grup miesniowych, tak wiec praktycznie podczas kazdego treningu rozwija sie wszystkie glowne grupy. Do tego dochodzi rozciaganie.

Wogole zamierzasz zaczac cwiczyc czy juz cwiczysz i chcesz zmienic program? Jaki jest Twoj cel ? Masz jakis sprzet (hantle, expander, itp.) ?
Napisz cos wiecej.

pozdrawiam

DARNOK35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4466
Cwicze od niedawna styosujac po jednym cwiczeniu na partie podczas jednej sesji. robie 4 serie kazdego i co trening zwiekszam iloiosc powtorzen... i tak sie zastanawiam bo trza cwiczyc 3 razy w tygodniu ale czy np jesli dojde do 12 powtorzen to w ciagu tygodnia nie przetrenuje sie? i jeszcze jak ci ida plecy tym "podciaganiem na lezaco"? bo jakos slabo czuje plecy po tym...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4466
czekam na opinie..
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EDT - Escalating Density Training - probowal ktos ?

Następny temat

Początkujący....

electro
Polecane artykuły