SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Orginał czy podróba?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1872

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 83


Kupiłem dziś dextro juice 1500g. Opakowanie różni się od tych co wcześniej kupowałem(było to ponad rok temu). W internecie też zdjęcia etykiety są inne. Kupiłem jakiś wałek czy teraz zmienili opakowanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39674
niewiem po hvj to kupiłeś ale wygląda normalnie

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2713
jw, poza tym komu by sie oplacalo takie cos podrabiac
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
stawiam wlasnie na ostatnia odpowiedz
mala oplacalnosc podrabiania duzo zachodu :D

nie sadze a opakowanie wyglada mi znajomo choc akurat nie mam w domu dextro do porowniania wiec z pamieci jade :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38785
Jak jest słodkie to znaczy że <OK>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1600
jesli jest hologram to ok

i wszystko na ten temat

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2938
...podróbka raczej nieeee,ale kupujmy u sprawdzonych sprzedawcow-od niedawna dekstroza Olimpowska występuje pod nazwa Dextrex w saszetkach...tak słyszałem...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11581
dextro z olimpu ma kilka kolorów etykiet, jabłoko zielony, cytryna żółty, a pomarańcz pomarańczowy to cie mogło wlasnie zmylić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1746
stawiam ze to oryginał, takich tanich produktów się nie podrabia tym bardziej, że jeszcze taniej można to kupić na necie...;)
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
powaznie jest nowa forma saszetkowa ??
nie bylo tutaj info o tym :(

w sklepie firmowym tez nie widze tego :(

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2009-03-01 09:28:35
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 8 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42640
Produkt jest oryginalny,kupiłeś z jakiejś starej dostawy.
Obecnie produkt został wzbogacony dodatkowo Magnezem i nazywa się DEXTREX JUICE
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

ZMA....

Następny temat

czy jest sens brac chrom na diecie wysokoweglowej?

electro
Polecane artykuły