...
Początkujący
Szacuny
5
Napisanych postów
200
Wiek
81 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1301
Tydzień 3
Wtorek 24.02.2009 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Coventry - Blackburn 2
2. Arsenal - AS Roma 1
3. Atletico - FC Porto 1
4. Inter - Manchester United x
5. Lyon - Barcelona 2
Środa 25.02.2009 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Middlesbrough - West Ham 1
2. Chelsea - Juventus 1
3. Real Madryt - Liverpool x
4. Sporting Lizbona - Bayern 1
5. Villareal - Panathinaikos 1
Czwartek 26.02.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Aston Villa 1
2. Twente - Marseille 2
3. Wolfsburg - PSG x
4. AC Milan - Werder Brema 1
5. Ajax - Fiorentina 1
6. VfB Stuttgart - Zenit x
7. Udinese - Lech 1
8. St. Etienne - Olympiakos x
9. Deportivo - Aalborg 1
10. Tottenham - Szachtar 1
Piątek 27.02.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Altach - Austria Wiedeń 2
2. PSV - Heerenveen 1
3. Koeln - Bielefeld x
4. Polonia Bytom - Wisła 2
5. Polonia Warszawa - Legia 2
głupie pytanie - głupia odpowiedź
...
Początkujący
Szacuny
5
Napisanych postów
558
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1703
Tydzień 3
Wtorek 24.02.2009 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Coventry - Blackburn 2
2. Arsenal - AS Roma X
3. Atletico - FC Porto X
4. Inter - Manchester United X
5. Lyon - Barcelona 2
Środa 25.02.2009 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Middlesbrough - West Ham 1
2. Chelsea - Juventus X
3. Real Madryt - Liverpool X
4. Sporting Lizbona - Bayern 2
5. Villareal - Panathinaikos 1
Czwartek 26.02.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Aston Villa X
2. Twente - Marseille 2
3. Wolfsburg - PSG 2
4. AC Milan - Werder Brema 1
5. Ajax - Fiorentina 1
6. VfB Stuttgart - Zenit 2
7. Udinese - Lech X
8. St. Etienne - Olympiakos 1
9. Deportivo - Aalborg X
10. Tottenham - Szachtar 1
Piątek 27.02.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Altach - Austria Wiedeń 2
2. PSV - Heerenveen 1
3. Koeln - Bielefeld 2
4. Polonia Bytom - Wisła 2
5. Polonia Warszawa - Legia 2
...
Początkujący
Szacuny
18
Napisanych postów
1039
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
15123
Tydzień 3
Wtorek 24.02.2009 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Coventry - Blackburn 2
2. Arsenal - AS Roma x
3. Atletico - FC Porto 1
4. Inter - Manchester United 1
5. Lyon - Barcelona 2
Środa 25.02.2009 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Middlesbrough - West Ham x
2. Chelsea - Juventus 1
3. Real Madryt - Liverpool 1
4. Sporting Lizbona - Bayern x
5. Villareal - Panathinaikos 1
Czwartek 26.02.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Aston Villa 1
2. Twente - Marseille x
3. Wolfsburg - PSG x
4. AC Milan - Werder Brema 1
5. Ajax - Fiorentina 1
6. VfB Stuttgart - Zenit 1
7. Udinese - Lech 2
8. St. Etienne - Olympiakos 2
9. Deportivo - Aalborg 1
10. Tottenham - Szachtar 1
Piątek 27.02.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Altach - Austria Wiedeń 2
2. PSV - Heerenveen 1
3. Koeln - Bielefeld x
4. Polonia Bytom - Wisła 2
5. Polonia Warszawa - Legia 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
915
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3069
Tydzień 3
Wtorek 24.02.2009 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Coventry - Blackburn 2
2. Arsenal - AS Roma 1
3. Atletico - FC Porto 1
4. Inter - Manchester United x
5. Lyon - Barcelona 2
Środa 25.02.2009 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Middlesbrough - West Ham 1
2. Chelsea - Juventus 1
3. Real Madryt - Liverpool x
4. Sporting Lizbona - Bayern x
5. Villareal - Panathinaikos 1
Czwartek 26.02.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Aston Villa 1
2. Twente - Marseille 2
3. Wolfsburg - PSG x
4. AC Milan - Werder Brema 1
5. Ajax - Fiorentina 1
6. VfB Stuttgart - Zenit 1
7. Udinese - Lech 1
8. St. Etienne - Olympiakos x
9. Deportivo - Aalborg 1
10. Tottenham - Szachtar 1
Piątek 27.02.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Altach - Austria Wiedeń 2
2. PSV - Heerenveen 1
3. Koeln - Bielefeld x
4. Polonia Bytom - Wisła 2
5. Polonia Warszawa - Legia 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1710
Tydzień 3
Wtorek 24.02.2009 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Coventry - Blackburn 2
2. Arsenal - AS Roma 1
3. Atletico - FC Porto X
4. Inter - Manchester United X
5. Lyon - Barcelona 2
Środa 25.02.2009 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Middlesbrough - West Ham 2
2. Chelsea - Juventus 1
3. Real Madryt - Liverpool 1
4. Sporting Lizbona - Bayern X
5. Villareal - Panathinaikos 1
W piłce jak na rybach, liczy się to co w sieci.
...
Specjalista
Szacuny
54
Napisanych postów
3809
Wiek
40 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
41709
Wtorek 24.02.2009 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Coventry - Blackburn 2
2. Arsenal - AS Roma X
3. Atletico - FC Porto 1
4. Inter - Manchester United 2
5. Lyon - Barcelona 2
Środa 25.02.2009 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Middlesbrough - West Ham 2
2. Chelsea - Juventus X
3. Real Madryt - Liverpool X
4. Sporting Lizbona - Bayern 2
5. Villareal - Panathinaikos 1
Czwartek 26.02.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Aston Villa 2
2. Twente - Marseille 2
3. Wolfsburg - PSG 1
4. AC Milan - Werder Brema 1
5. Ajax - Fiorentina 2
6. VfB Stuttgart - Zenit 1
7. Udinese - Lech X
8. St. Etienne - Olympiakos 2
9. Deportivo - Aalborg 1
10. Tottenham - Szachtar 1
Piątek 27.02.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Altach - Austria Wiedeń 2
2. PSV - Heerenveen 1
3. Koeln - Bielefeld 2
4. Polonia Bytom - Wisła 2
5. Polonia Warszawa - Legia X
tylko jeden klub
kocham aż po grób...
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
3038
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
13220
Wtorek 24.02.2009 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Coventry - Blackburn 2
2. Arsenal - AS Roma 1
3. Atletico - FC Porto 1
4. Inter - Manchester United 1
5. Lyon - Barcelona X
Środa 25.02.2009 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Middlesbrough - West Ham X
2. Chelsea - Juventus 1
3. Real Madryt - Liverpool 1
4. Sporting Lizbona - Bayern X
5. Villareal - Panathinaikos 1
Czwartek 26.02.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Aston Villa 1
2. Twente - Marseille X
3. Wolfsburg - PSG 1
4. AC Milan - Werder Brema 1
5. Ajax - Fiorentina X
6. VfB Stuttgart - Zenit 1
7. Udinese - Lech 1
8. St. Etienne - Olympiakos 1
9. Deportivo - Aalborg 1
10. Tottenham - Szachtar 1
Piątek 27.02.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Altach - Austria Wiedeń X
2. PSV - Heerenveen 1
3. Koeln - Bielefeld X
4. Polonia Bytom - Wisła 2
5. Polonia Warszawa - Legia X
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Wtorek 24.02.2009 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Coventry - Blackburn 1
2. Arsenal - AS Roma X
3. Atletico - FC Porto 1
4. Inter - Manchester United 1
5. Lyon - Barcelona 2
Środa 25.02.2009 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Middlesbrough - West Ham 2
2. Chelsea - Juventus X
3. Real Madryt - Liverpool 1
4. Sporting Lizbona - Bayern 2
5. Villareal - Panathinaikos 2
Czwartek 26.02.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. CSKA Moskwa - Aston Villa 1
2. Twente - Marseille X
3. Wolfsburg - PSG 1
4. AC Milan - Werder Brema 1
5. Ajax - Fiorentina X
6. VfB Stuttgart - Zenit 1
7. Udinese - Lech X
8. St. Etienne - Olympiakos 2
9. Deportivo - Aalborg 1
10. Tottenham - Szachtar 1
Piątek 27.02.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Altach - Austria Wiedeń 2
2. PSV - Heerenveen 1
3. Koeln - Bielefeld X
4. Polonia Bytom - Wisła 2
5. Polonia Warszawa – Legia X
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Wtorek 24.02.2009 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Coventry - Blackburn 2
2. Arsenal - AS Roma 1
3. Atletico - FC Porto 1
4. Inter - Manchester United x
5. Lyon - Barcelona 2
...
Ekspert
Szacuny
95
Napisanych postów
16770
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
68752
Tydzień 3
Wtorek 24.02.2009 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Coventry - Blackburn 2
2. Arsenal - AS Roma 1
3. Atletico - FC Porto 1
4. Inter - Manchester United X
5. Lyon - Barcelona X
Środa 25.02.2009 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Middlesbrough - West Ham 1
2. Chelsea - Juventus 1
3. Real Madryt - Liverpool 1
4. Sporting Lizbona - Bayern 2
5. Villareal - Panathinaikos 1