SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

O technice

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95
Witam mam do was dwa pytania.
1.Czy chodząc regularnie na sw i znając pewne techniki można wykonywać je w domu na worku?
2.Czy wykonywanie pewnych kombinacji w bardzo zwolnionym tempie po treningu może mi pomoc w lepszym ich opanowaniu?

Co do pierwszego pytania wiem o tym że można nabrać złych nawyków ale jeśli będe wykonywac znane mi techniki nawet jeśli będę coś robil żle to gdy przyjde na trening trener mnie poprawi tak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6891
2.Jak uczysz sie techniki to na szybko nigdy odrazu Ci dobrze nie wyjdzie. Duzo lepiej robic na poczatku powoli , zwracajac uwage na szczegoly . Jak uczysz sie odrazu dobrze to idzie latwiej.Jak nabierasz zlych nawykow to potem ciezko sie ich pozbyc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40578
1: jeśli juz widzisz ze opanowałeś je w jakimś stopniu, a wiesz co jest nie tak to mozesz szlifowac to na worku

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jake Shields vs. Joe Riggs na kwietniowej gali Strikeforce

Następny temat

UFC 99 (Niemcy) Wand vs Rich Franklin

electro
Polecane artykuły