Vasobolan + Glutafusion + Hyperfusion co powiecie na taki zestaw jest dobry? planuje go zacząć od marca. Mam za sobą cykl na mono z olimpu,i 3 cykle na cm3 z treca i aakg.Moja waga ciała to 65kg(schudlem ostantnio),diety nie posiadam.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Raczej do Tego Zestawu dołącz Diete i Gainera bo chudo i nic ci to nie da.
...
odpowie ktos? najlepiej zeby bylo juz cos mocniejszego i o dobrych efektach. moj staz to 2 lata
...
https://www.sfd.pl/search.asp
pojedyczna forma kreatyny(mono/jablczan/magnezowy chelat + stack (np no-xplode) to dobry mix
pojedyczna forma kreatyny(mono/jablczan/magnezowy chelat + stack (np no-xplode) to dobry mix
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz