Witam,
Mam swój plan treningowy ale chciałem zapyatć ile powinno być powtórzeń w jednej serii? Trening jest na masę. Czytałem że ok 12 a gdzie indziej że 10 - 8. Mam tez problem z tym że np po treningu klatki czuje "efekt" bo mam zakwasy na kolejne dni itp, a po bicepsie nie, więc czy trening wtedy nie jest dobry na bicepsa? Czy powinno się wtedy zwiększyć ciężar i robić ileś powtórzeń czy robić na maksa np 4 serie?
Mam swój plan treningowy ale chciałem zapyatć ile powinno być powtórzeń w jednej serii? Trening jest na masę. Czytałem że ok 12 a gdzie indziej że 10 - 8. Mam tez problem z tym że np po treningu klatki czuje "efekt" bo mam zakwasy na kolejne dni itp, a po bicepsie nie, więc czy trening wtedy nie jest dobry na bicepsa? Czy powinno się wtedy zwiększyć ciężar i robić ileś powtórzeń czy robić na maksa np 4 serie?
Krzysztof Piekarz