Witam. Mam takie pytanie... mianowicie od jakiegoś czasu podciągam się na drążku ale podchwytem. Chciałbym jednak nauczyć podciągać się nachwytem i do brody. Nachwytem nie zrobię ani jednego powtórzenia i tutaj moje pytanie czy mogę dawać sobie pod nogi małe krzesełko i podczas podciągania pomagać sobie trochę nogami ? Czy to coś da ? Jak długo będę musiał czekać na efekty ? Czy rozłożyć to jakoś na serie ?
Proszę o pomoc jestem początkujący.
Pozdrawiam.
Proszę o pomoc jestem początkujący.
Pozdrawiam.
Im więcej potu na treningu tym mniej krwi podczas walki...
Krzysztof Piekarz