witam mam problem z kilogramami.Mianowicie robiąc Cwiczenia na mase przybywa mi szybko i czsytej masy miesnowej ale tez i zbedne kilogramy na brzuchu ale i na tylku...czy mozliwe by bylo dolozenie paru minut aerobow plus jakis spalacz typu thermo speed extreme by doprowadzic do stabilizacji wagi i poprawic estetyke...by nie tracic az tak wiele na masie...
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21
Waga: 87
Wzrost: 178
Obwód klatki: 110
Obwód ramienia: 37
Obwód talii: 90
Obwód uda: 55
Obwód łydki: 43
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie mierzyłem
Aktywność w ciągu dnia: szkola silownia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: silownia
Odżywianie: jem w ukierunkowaniu na mase brak slodyczy
Cel: stabilizacja aktualnej wagi
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: dobre
Preferowane formy aktywności fizycznej: silownia 4 treningi czas nieokreslony...
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak
Stosowane wcześniej diety: wysokotluszczowa
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21
Waga: 87
Wzrost: 178
Obwód klatki: 110
Obwód ramienia: 37
Obwód talii: 90
Obwód uda: 55
Obwód łydki: 43
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie mierzyłem
Aktywność w ciągu dnia: szkola silownia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: silownia
Odżywianie: jem w ukierunkowaniu na mase brak slodyczy
Cel: stabilizacja aktualnej wagi
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: dobre
Preferowane formy aktywności fizycznej: silownia 4 treningi czas nieokreslony...
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak
Stosowane wcześniej diety: wysokotluszczowa
:D
Krzysztof Piekarz