Witam. Mam 19 lat.
Chciałbym zacząć ćwiczyć Kung Fu, rozwinąć zarówno ciało jak i swój umysł. Lecz niestety, w moim mieście - Kielcach - nie ma sekcji.
Mam pytanie, czy może ktoś orientuje się, czy taka sekcja ma w Kielcach powstać? Czy może jest na forum ktoś z Kielc, który posiada umiejętności i chęć założenia takiego klubu?
Mam również pytanie... Bo jak widać, jestem już trochę stary. Czy nie za stary? Wiadomo, wyników na zawodach, zaczynając w wieku 19 lat bym nie osiągną, ale czy jest sens? Może zna ktoś przykłady, że zaczynając późno można w takich sportach daleko zajść?
Bardzo żałuję, że nie zacząłem ćwiczyć kilka lat temu, trochę mnie to przybija :/
I na koniec jeszcze jedno pytanie, jeśli nie byłoby szans na sekcję w Kielcach, mógłbym jakoś uczyć się samemu w domu, albo czy mógłbym w jakiś sposób przygotować się tak, by w przyszłości gdy taka sekcja może powstanie mieć dobry start?
Dziękuje serdecznie za odpowiedzi, pozdrawiam.
Chciałbym zacząć ćwiczyć Kung Fu, rozwinąć zarówno ciało jak i swój umysł. Lecz niestety, w moim mieście - Kielcach - nie ma sekcji.
Mam pytanie, czy może ktoś orientuje się, czy taka sekcja ma w Kielcach powstać? Czy może jest na forum ktoś z Kielc, który posiada umiejętności i chęć założenia takiego klubu?
Mam również pytanie... Bo jak widać, jestem już trochę stary. Czy nie za stary? Wiadomo, wyników na zawodach, zaczynając w wieku 19 lat bym nie osiągną, ale czy jest sens? Może zna ktoś przykłady, że zaczynając późno można w takich sportach daleko zajść?
Bardzo żałuję, że nie zacząłem ćwiczyć kilka lat temu, trochę mnie to przybija :/
I na koniec jeszcze jedno pytanie, jeśli nie byłoby szans na sekcję w Kielcach, mógłbym jakoś uczyć się samemu w domu, albo czy mógłbym w jakiś sposób przygotować się tak, by w przyszłości gdy taka sekcja może powstanie mieć dobry start?
Dziękuje serdecznie za odpowiedzi, pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz
