Szacuny
0
Napisanych postów
62
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
797
mam pytanie mam XP energized i hi tec mono znajomy doradzil mi zeby brac mono z rana 3g i xp energized jedna porcje czyli 20.5g przed treningiem przez 8 tygodni tylko chyba nie wystarczy mi xp i czy to dobry pomysl z tym dawkowaniem?