Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
74
Siema
Mam 14 lat 187 cm wzrostu 77 kg wagi i chciałbym zacząc trenowac kick boxing. I mam pytanie czy jak mam tylko 14 lat to pozwolą mi sparowac bo na tym mi zależy najbardziej ? I jakie rękawice kupic i strój ?
Szacuny
0
Napisanych postów
73
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3629
o rękawicach i innych tego typu rzeczach porozmawiaj z trenerem prowadzącym, często zdarza się tak że klub ma jakąś umowę z hurtownią więc mozna liczyć na zniżki :)
Szacuny
1
Napisanych postów
130
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
651
14 lat to wcale nie jest za wcześnie na kick boxing, jest w sam raz, także wiekiem się nie przejmuj.
Na twoim miejscu narazie nie kupowałabym stroju, idź na kilka treningów i zobacz czy ci się to podoba.
Szacuny
2
Napisanych postów
40
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
97
Słusznie doradza Ci alexandra. Zobacz czy Ci się podoba a dopiero kup strój i rękawice. Bardzo dużo osób chce się sparować do póki nie zacznie. Po kilku sparingach zapał spada i już się nie chce.
Szacuny
0
Napisanych postów
42
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1732
Nie spiesz się w odrazu nie trzeba kupywać wszystkiego najpierw pochodz, a potem się dowiesz na treningach co gdzie kupic.Nie wszytko na początku!!!! Bardzo dużo osób po 2-3 miesiącach rezygnują z treningów...