SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GDZIE ZNAJDUJA SIE KLUBY KICK BOXINGU W POZNANIU????

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
hey...orientuje sie ktos moze gdzie znajduja sie kluby kick boxingu w poznaniu....???jesli tak to zalezalo by mi na tym aby wybrac jeden z lepszych....nie wiem czy wiek gra jakas role, ale mam juz 21 lat i nie wiem 3y nie maograniczen wiekowych;) pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5377
możesz zacząć w tym wieku. kariery raczej już nie zrobisz, ale trenować i walczyć zawsze możesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10771 Napisanych postów 47053 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 990
tez przylaczam sie do tego pytania, ktos chodzi do jakiegos poznanskiego klubu kick boxingowego ?? mam 16 lat od 2 miesiecy cwicze co 2 lub 3 dni na worku i w domowej silowni, teraz chcialbym isc do jakiegos klubu w poznaniu__moze ktos jakies klub w poznaniu poleci i da jego strone internetowa jezeli woge istnieje z gory dziki za odpowiedzi

pozdrawiem wszystkich z najlepszego forum SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5377
nie cwicz w domu dopóki nie zapiszesz sie do klubu, bo napewno prawidłowo nie uderzasz (kopiesz) w worek, wyrobisz sobie tylko złe nawyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 990
jeszcze nigdy nie bylem w takim kubie moze polecicie jakies klub w poznaniu, jezeli chodzisz do klubu to placicie cos ?? jesli tak to ile ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ja chodze do klubu sirocco w łodiz i płace 70 pln mieisecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
dzieki za info:> na pewno sieprzyda:>
pozdro:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olsztyn - sekcje jujitsu lub muay thai

Następny temat