SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Monohydrat, czy Fosforan-do Pana Ambroziaka

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6033

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 10551
jeszcze raz o fosfokreatynie w ampulkach.jego nazwa to neton,czy pan ambroziak ja stosowal i czy dala mu jakies efekty.tylko prosze o szczegoly.

Prawdziwi twardziele pierdza przy laniu

lepiej byc wladca w piekle niz sluga w niebie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze raz o fosfokreatynie w ampulkach.jego nazwa to neton,czy pan ambroziak ja stosowal i czy dala mu jakies efekty.tylko prosze o szczegoly.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy pan ambroziak stosowal neoton,prosze o szczegoly
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32149
no...to sie nazywa zadać wyczerpujące pytanie:)

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 79473
oj a ja bym sie przed momentem udlawil tabletka HMB zgadnijcie jakiej firmy)

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32149
to durny borsuku...nie wiesz ,że Borsuki nie żywią się tabletkami?!!!)))))

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 79473
hmm jakos nigdy nie przyszlo mi to do glowy
Powiedzial madrzejszy Zwierz:)

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32149
Jako przedstawiciel zwierząt...musiałem zadbac o Ciebie i wyjaśnić Ci czym żywią się mądre borsuki.

Pozdrawiam

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Borsuk - już jest HMB w kapsach - łatwiej wchodzi!
Co do Neotonu. Działa podobnie, jak doustna kreatyna. W kulturystyce nie ma sensu go stosować, bo to jest bardzo kłopotliwe. Neoton stosowany jest w tzw. sporcie wysokokwalifikowanym, np. przez kolaży podczas wyścigów etapowych. Przy takich wysiłkach preparaty doustne nie nadążają wysycać tkanek - podłącza się, więc kolesia na noc pod kroplówkę i rano jest, "jak nowy".


S. Ambroziak

S. Ambroziak

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Monohydrat, czy Fosforan-do P. Ambroziaka

Następny temat

Do S. Ambroziaka ws. TriCreatine Malate

electro
Polecane artykuły