Witam!
Sprzedam Sony Ericssona W800i cały komplet bez sima + lekki wewnetrzny tunning czyt. sterowniki glosu od K800i itp.
Komórka w stanie B.db -
Sprzedam Sony Ericssona W800i cały komplet bez sima + lekki wewnetrzny tunning czyt. sterowniki glosu od K800i itp.
Komórka w stanie B.db -
Krzysztof Piekarz
