nachwytem, ale mozna sie podciagac technicznie, bynajmniej w Poznaniu mozna
...
http://www.spwl.mil.pl/~spwl/?page_id=600 tu macie wszystko na tamat egzaminów wraz ze zdjeciami.Ja tez wybieram sie do szkoły podoficerskiej.Ale najpierw czeba zdac mature:}jedyny problem stwarza mi podciaganie bo jestem wstanie podciagnoc sie 7 razy ale caly czas cwicze. reszta raczej na 5
Jeśli moja wypowiedz w jakiś sposób ci pomogła kliknij www.pajacyk.pl
...
rada z mojego wlasnego doswiadczenia: podciagaj sie z obciazeniem, najprosciej wrzuc do plecaka butelki z woda, co 2 tygodnie dokladaj 0,5 L. uloz sobie jakis plan, ze np podciagasz sie 30 razy dziennie 6 razy po 5 razy i powiedzmy 1 dzien nachwytem, 2 podchwytem itd. sam zobaczysz wzrost sily...szczegolnie w drugim tygodniu cwiczen po kazdym dolozeniu 0,5 kg
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Zimowe przygotowania kolarza.
Następny temat