W jednym z ostatnich wywiadów z Wanderleiem Silvą, Wand powiedział, że niebyłby zainteresowany walką z Forrestem Griffinem, ponieważ są przyjaciółmi, oraz partnerami treningowymi. Jednakże Forrest nie myśli podobnie.
Oto kawałek wywiadu z Forrestem:
“Myślę, że Wanderlei to zły człowiek, i przegra z Rampage’m. Nie jestem dobry w typowaniu walk, ale to mój typ na tę walkę. Wand jest dobrym partnerem treningowym, i coraz bardziej się lubimy, ponieważ jego angielski jest coraz lepszy. Nie mam nic złego do powiedzienia o Wanderleiu. Nigdy nie jest zmęczony biciem cię, nie ma dla niego takiego czegoś jak przerwa. Wanderlei to naprawdę dobry fighter. Trudny do znokautowania, jakby miałbyć w grze komputerowej powinien być nieśmiertelny. Właśnie dlatego śledzę jego walki, wszystkie są świetne. Ale jeśli dostanę za walkę odpowiednie pieniądze, i będę miał walczyć o mój pas, zawalczę z każdym"
http://www.fight24.pl/
Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2008-12-15 21:42:08
Oto kawałek wywiadu z Forrestem:
“Myślę, że Wanderlei to zły człowiek, i przegra z Rampage’m. Nie jestem dobry w typowaniu walk, ale to mój typ na tę walkę. Wand jest dobrym partnerem treningowym, i coraz bardziej się lubimy, ponieważ jego angielski jest coraz lepszy. Nie mam nic złego do powiedzienia o Wanderleiu. Nigdy nie jest zmęczony biciem cię, nie ma dla niego takiego czegoś jak przerwa. Wanderlei to naprawdę dobry fighter. Trudny do znokautowania, jakby miałbyć w grze komputerowej powinien być nieśmiertelny. Właśnie dlatego śledzę jego walki, wszystkie są świetne. Ale jeśli dostanę za walkę odpowiednie pieniądze, i będę miał walczyć o mój pas, zawalczę z każdym"
http://www.fight24.pl/
Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2008-12-15 21:42:08
Krzysztof Piekarz
