SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co myslicie o tym polaczeniu??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 310
witam wszystkich forumowiczow chcialbym prosic was o opinie wymienionego ponizej przezemnie polaczenia odzywek oraz suplementow:
-syntrax matrix (bialko na noc)
-isopremme ultimate nut(bialko na dzien)
-horse power
-storm
-amped
-noz IV
-bcaa
-witaminy oraz mineraly
cel cyklu: wielkie wymiary wraz z utrzymaniem plaskiego brzucha

dieta jest trzymana zazwyczaj bazuje na 600gr piersi z kurczaka oraz 300gr ryzu dziennie

prosze o zetelne wypowiedzi


z gory dziekuje i pozdrawiam

MASS OVER EVERYTHING

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 222
cykl na roz***anie sie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 222
masa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12
dobry cykl
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
troche przeinwestowany cykl bo nie widze formy prostej kreatyny z ktora proponowalbym łączyc staki(ktore polecam brac tylko przedtreningowo)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
j/w. mozna z tego zrobic dwa cykle.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7050
PePoNeNt: a nie wystarczy ze bedzie walil np. Storma rano i po treningu? Konieczna ta zwykla kreta?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 310
peponent: to prosze Cie abys napisal przykladowe polaczenie suplementow wg ciebie pozdrawiam

MASS OVER EVERYTHING

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
po pierwsze potreningowa porcja wg mnie nie ma sensu. kreatyna działa podczas wysiłku i zasadne jest przyjmowanie jej PRZED wysiłkiem.
po drugie masz racje, storm ma sporo kreatyny, wystarczająco. moze byc stosowany rano i przedtreningowo z no-boosterem.
nie ma jednej słusznej opcji.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
-syntrax matrix (bialko na noc) - ok
-isopremme ultimate nut(bialko na dzien) - ok
-horse power - ok
-storm - ok
-amped - odpada
-noz IV - odpada
-bcaa - ok
-witaminy oraz mineraly - ok

i teraz:

mozesz zrobic cykl z tego co posiadasz czyli z Horse Power, Bcaa i Storma

bialka wiadomo... wit i min tez

2 cykl ulozysz z reszty supli ktorych kupiles imo na 2-3 cykle

Dokupisz do tego monohydrat kreatyny i bedziesz mial 2-3 cykl

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12
-syntrax matrix (bialko na noc)
-isopremme ultimate nut(bialko na dzien)
-horse power
-amped
-bcaa
-witaminy oraz mineraly

najlepsze polaczenie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie carbo+białko+tribulon przy siłka i mt

Następny temat

Trec Creatine 200 mesh 900g + Mutant Mass -> Pytanie

electro
Polecane artykuły