witam wszystkich forumowiczow chcialbym prosic was o opinie wymienionego ponizej przezemnie polaczenia odzywek oraz suplementow:
-syntrax matrix (bialko na noc)
-isopremme ultimate nut(bialko na dzien)
-horse power
-storm
-amped
-noz IV
-bcaa
-witaminy oraz mineraly
cel cyklu: wielkie wymiary
wraz z utrzymaniem plaskiego brzucha
dieta jest trzymana zazwyczaj bazuje na 600gr piersi z kurczaka oraz 300gr ryzu dziennie
prosze o zetelne wypowiedzi
z gory dziekuje i pozdrawiam
-syntrax matrix (bialko na noc)
-isopremme ultimate nut(bialko na dzien)
-horse power
-storm
-amped
-noz IV
-bcaa
-witaminy oraz mineraly
cel cyklu: wielkie wymiary
wraz z utrzymaniem plaskiego brzucha
dieta jest trzymana zazwyczaj bazuje na 600gr piersi z kurczaka oraz 300gr ryzu dziennie
prosze o zetelne wypowiedzi
z gory dziekuje i pozdrawiam

MASS OVER EVERYTHING
Krzysztof Piekarz