Witam serdecznie, wiem ze sporo tematów było już na temat Pro longatum biogenixa, lecz nigdzie nie znalazłem oczekiwanej informacji. Wczoraj kupiłem 3 worki Pro Longatum 750G, jednak w woreczkach miarek nie ma :) a ponieważ mam miarki jakieś po starych odżywkach z pokazanym "CC" chciałbym dowiedzieć się czy któś wie może, jedna porcja (40g) ile to "CC" :) Wagi odpowiedniej w domu też nie posiadam dlatego liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
