Witam wszystkich, mam 21 lat jestem bardzo zwiazany z siłownią ćwiczę od dwóch lat z różnymi przerwami a teraz to od 7 miesiecy regularnie. Jestem po cm3 i whey gainer i chcialem sie zapytac czy bede mial jakiekolwiek efekty po zażyciu nitrobolon 2 + gainer. I jak to dobrze zastosowac aby byly efekty . Dziekuje za uwage :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
- nitrobolon + reactor pro 3 czy znajdzie się coś lepszego?
- kratyna+dekstroza+nitrobolon II -jak i czy warto
- czy warto brac razem REACTOR pro 3 i Nitrobolon
- Creafusion czy Nitrobolon+Reactor Pro3?
- Czy warto laczyc kreatyne mono ze stakami typu Xpand, NOZ, V12, Nitrobolon?
- CR+NITROBOLON+REACTOR PRO 3 jak dawkować???
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
w tytule piszesz o reaktorze, czyli mieszance kreatyny a nie gainerze
?
przerwa od kreatyny z 2 miesiace
zdr
?
przerwa od kreatyny z 2 miesiace
zdr
"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
PVL MUTANT MASS 6800+creatin monohydrate vitala 500g + Bio-Iso Whey 120 tab rozpiska
Następny temat
Krzysztof Piekarz