SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Shock + storm i co jeszcze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
miesiąc temu skonczylem kuracje [pierwsza w swoim zyciu ] tu. gain bolic, bcaa, ester krety, ciut ciut mono, ostrowia WPC, omega, vit.[5tygodni]
Staż treningowy to 8 miesięcy [ ]
zakupiłem shock+storm od universala i pytanie mam w związku: co jeszcze do tego?! kolega polecał Synthe 6 bsn-a i troche gain bolica.
max co moge wydac to 100zl [bida w kraju :P ]
dietka jest, trening bardziej masowy a Storm+shock dlatego ze chciałem cos mocnego

[chce zaczac jakis cykl od polowy listopada]

dzieki z góry :)

Zmieniony przez - proUcho w dniu 2008-11-03 22:30:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15123
Po co ci to??
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
magnez albo kompleksowo - ZMA/MZB

bialko/gainer - jesli sa braki w diecie.

ja wzialbym cos na odpornosc, bo jakos czesto sklada sie tak, ze w czasie cyklu na stackach lapie nas przeziebienie.

echinacea

garlicyn (czosnek)

wit C

bioflawonoidy cytrusowe

itp
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
po co po co pytanie bylo inne :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha super:) dzieki :)
czyli obstawiasz za ZMA?
[vitamin olimpa biore ciagle :) vitamin + minerały]
braki hmm w białku ale bardzo mało...
zma nigdy nie brałem...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15123
staz 8 miesiecy !!! brales sporo supli - ciekawe ile z teo wykorzytales ?! dlatego pytam po co ci to ?! ty nie masz jeszcze dobrej techniki , nie wiesz wszystkiego o odzywianu , regeneracji a lykasz suple jak orzeszki! po co??
pzdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze gdybym miał więcej pieniędzy, zrobił bym znow cykl ten sam co miałem :) jest kasa, są odzywki:PP raczej nie szczędze, rodzice płacą to korzystam :PP
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
obstawiam MZB - podobnie a taniej.

co do stazu i supli - to faktycznie zbyt wczesnie nie ma co sie zabierac za tego typu bajery, gdyz warto te pierwsze miesiace poswiecic na nauke i systematyczne ugruntowywanie podstaw. Faszerowanie sie kreatynwmi - zazwyczaj maskuje niektore błędy - co pokutuje w przyszlosci. Z drugiej strony jestem przeciwnikiem nianczenia, zabraniania i przesadnego pukania się w głowe. Kazdy sam dysponuje swoimi pieniedzmi i bierze odpowiedzialnosc za podejmowane decyzje. 8 miesiecy tojuz jest jakis staz, poza tym jesli budżet na to pozwala - mozna siegnac po towar bardziej prestiżowy niz mono czy jablczan.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-11-03 22:42:48
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mzb = zma? zroznicowane skladniki. a połączenie ich dwóch ??
pierwszy raz spotykam sie z mzb nigdy wczesniej na to nie zwracalem uwagi...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15123
Nikt tu nie nianczy - po prostu niech zna druga strone medalu .I tak zrobi co zechce.Ale co by bylo gdyby zaczal brac te suplementy gdyby mial odpowiednia wiedze na wymienione tematy.

pzdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czytam forum :) nabywam wiedzy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o pomoc :)

Następny temat

Potrzebuje porady(srednio zaawansowany)

electro
Polecane artykuły