Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
27
Mam 40 lat wzrost 180 waga 123kg jeśli jest możliwość mi pomóc w napisaniu dla mnie diety to bardzo bym prosił jestem na waszym forum pierwszy raz i jeśli się w jakiś sposób wygłupiłem w napisaniu mojej prośby to przepraszam
Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
25
witam wszystkich wlasnie sie zarejestrowalam :) chce schudnac mam 19 lat 172 wzrostu i waze 67 kilo wiem ze nie waze duzo ale wygladam inaczej i to powaznie nosze rozmiar 40 a to jest bardzo duzy rozmiar chce schudnac do 55 kilo nie licze na diete cud bo nie chc e przytyc jeszcze bardziej. uprawialam sport przez wiele lat lecz obecnie od 2 lat zakonczylam ta przygode gdyz doznalam bardzo powaznej kontuzji takze cwiczenia calkowicie odpadaja.... niestety bo lubilam cwiczyc.... czy moge prosic o jakies rady jak skutecznie schudnac? bede wdzieczna.. chce zaznaczyc ze nie mam slabej woli i wiem ze schudne tyle tylko ze nie wiem jak sie do tego zabrac i co jesc
Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
25
chcialam jeszcze zaznaczyc ze mam duze problemy z przemiana materii nie bywam w lazience nawet tydzien.... czy na to tez da sie cos zaradzic i czy tabletki ktorych jest bardzo duzo na rynku typu wspomaganie odchudzania i przyspieszajace przemiane materii sa skuteczne ??a przede wszystkim nie szkodliwe?? poniewaz nie chce niszczyc sobie zdrowie takimi specyfikami. chcialabym takze wiedziec jakie tabletki sa skuteczne a nieszkodliwe