Witam czy ktoś z szanownych kolegów jeździ czasem na ryby ?? Jakie miejsca polecacie ?? Jaką metodą łapiecie ??
Jak by nie było zawsze jest mało!!!
Ilość wyświetleń tematu: 10132
Jak by nie było zawsze jest mało!!!
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
przestancie juz ******lic,tylko zasmiecacie serwer!

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.
....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły