SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Irlandia gdzie na ryby ??

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10132

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11511
Witam czy ktoś z szanownych kolegów jeździ czasem na ryby ?? Jakie miejsca polecacie ?? Jaką metodą łapiecie ??

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11511
Co nikt nie lubi kija pomoczyć ??

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 625
A gdzie mieszkasz ? Jak blisko Dublina to polecam CO.Kildare tam jest duzo fajnych jeziorek jedno fajniesze jest Blesington czy jakos tak. Albo wal na gleboka wode.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21416
Ja kija lubie moczyć ale gdzie indziej
A tak na serio to mieszkamy na wyspie wiec heheh do okołą masz wode a jak wiemy w wodzie są ryby
Kumpel jezdzi nad ocean w okolice Galway. Osobiście byłem w odległości 3,4 mil Od Cliw of Moher tuż przed klifami skrecasz w w prawo jest tam mała przystań .Przepiękne miejsce .Ryby jakieś łowił ja się nie znam
Wiem że jeździ też na mini rekiny i płaszczki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 520
przestancie juz ******lic,tylko zasmiecacie serwer!
a skad wiecie czy mozna lowic??? macie pozwolenie???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2855 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20198
ja tam na ryby jade zawsze do howth tam maja dobry tani sklep z rybami swierzymi

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 520
to widac! ale im chodzi o wedkowanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 0
ryby jak na ryby kupujesz w sklepie wedkarskim zestawy z 5-7 haczykami i piorkami ciezko nie zauwazyc tego w sklepie wedkarskim kosztuje okolo 1-3euro,czerwony i czarny kolor to na makrele a czasem polok(rdzawiec) wezmie sa i tez ryby przy brzegu klifow jak kupisz w sklepie spozywczym krewetki to na chaczyk i zaraz przy brzegu klifow wezmie leciutkie udezenia bran (smaczna piekna ryba podobna do karpie-okonia)
Polamania wedki
2
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Derby

Następny temat

trenerzy, trenerki poszukiwani do wspolpracy birmingham i okolice

electro
Polecane artykuły