...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
344
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
5718
Tydzień 5
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 1
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa 1
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr 1
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja 2
9. Wegry - Albania 1
10. Szwecja - Portugalia 2
11. Turcja - Bosnia Hercegowina 1
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 2
15. Serbia - Litwa 1
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy 1
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja 2
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja 1
24. Slowenia - Irlandia Pln. x
25. Boliwia - Peru 1
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 1
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago 2
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo 1
2. Rayo Vallecano - Castellon 1
3. Salamanca - Eibar 1
4. Korona - Zagłębie Lubin 2
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 1
7. Salernitana - Empoli 1
8. Treviso - Parma 1
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 1
_______________________
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
557
Tydzień 5
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 1
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa 1
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr x
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja 1
9. Wegry - Albania x
10. Szwecja - Portugalia x
11. Turcja - Bosnia Hercegowina 1
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 2
15. Serbia - Litwa 2
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy x
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja x
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja 1
24. Slowenia - Irlandia Pln. 1
25. Boliwia - Peru x
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 1
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago 2
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo 1
2. Rayo Vallecano - Castellon 1
3. Salamanca - Eibar 1
4. Korona - Zagłębie Lubin 2
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 2
7. Salernitana - Empoli 1
8. Treviso - Parma 1
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 2
_______________________
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
6460
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25989
Tydzień 5
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 1
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa 1
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr 2
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja 2
9. Wegry - Albania 1
10. Szwecja - Portugalia 2
11. Turcja - Bosnia Hercegowina 1
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 2
15. Serbia - Litwa 1
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy 1
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja 2
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja 1
24. Slowenia - Irlandia Pln. 1
25. Boliwia - Peru 2
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 1
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago 1
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo 1
2. Rayo Vallecano - Castellon 1
3. Salamanca - Eibar 1
4. Korona - Zagłębie Lubin 1
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 2
7. Salernitana - Empoli 2
8. Treviso - Parma 2
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 1
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
12251
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
173963
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 1
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa 1
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr 2
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja 2
9. Wegry - Albania 1
10. Szwecja - Portugalia 2
11. Turcja - Bosnia Hercegowina 1
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 2
15. Serbia - Litwa 1
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy 2
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja X
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja 2
24. Slowenia - Irlandia Pln. 1
25. Boliwia - Peru 2
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 1
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago 1
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo 1
2. Rayo Vallecano - Castellon 1
3. Salamanca - Eibar 1
4. Korona - Zagłębie Lubin 1
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 2
7. Salernitana - Empoli 2
8. Treviso - Parma X
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 1
" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Tydzień 5
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 1
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa 1
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr 2
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja x
9. Wegry - Albania 1
10. Szwecja - Portugalia 2
11. Turcja - Bosnia Hercegowina 1
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 2
15. Serbia - Litwa 1
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy 1
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja 2
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja 1
24. Slowenia - Irlandia Pln. x
25. Boliwia - Peru 2
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj x
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago 1
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo 1
2. Rayo Vallecano - Castellon 1
3. Salamanca - Eibar 1
4. Korona - Zagłębie Lubin x
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 2
7. Salernitana - Empoli 2
8. Treviso - Parma 2
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 1
...
Początkujący
Szacuny
22
Napisanych postów
2409
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17442
Tydzień 5
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 1
3. Wyspy Owcze - Austria 2
4. Szwajcaria - Lotwa 1
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr X
7. Walia - Liechtenstein 1
8. Ukraina - Chorwacja 2
9. Wegry - Albania 1
10. Szwecja - Portugalia 2
11. Turcja - Bosnia Hercegowina 1
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 2
15. Serbia - Litwa 1
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy X
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja X
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja X
24. Slowenia - Irlandia Pln. X
25. Boliwia - Peru 2
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 1
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago 1
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo X
2. Rayo Vallecano - Castellon 1
3. Salamanca - Eibar 1
4. Korona - Zagłębie Lubin 1
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 2
7. Salernitana - Empoli 2
8. Treviso - Parma 2
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 1
"Everyone has a plan until they get punched in the face."
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34596
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434075
typy cygana:
Tydzień 5
Sobota 11.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Finlandia - Azerbejdzan 1
2. Szkocja - Norwegia 1
3. Wyspy Owcze - Austria x
4. Szwajcaria - Lotwa 1
5. Anglia - Kazachstan 1
6. Gruzja - Cypr 1
7. Walia - Liechtenstein x
8. Ukraina - Chorwacja 2
9. Wegry - Albania 1
10. Szwecja - Portugalia 2
11. Turcja - Bosnia Hercegowina 1
12. Bulgaria - Wlochy 2
13. Dania - Malta 1
14. Luksemburg - Izrael 2
15. Serbia - Litwa 1
16. Grecja - Moldawia 1
17. Polska - Czechy 1
18. San Marino - Slowacja 2
19. Rumunia - Francja 2
20. Belgia - Armenia 1
21. Estonia - Hiszpania 2
22. Holandia - Islandia 1
23. Niemcy - Rosja 1
24. Slowenia - Irlandia Pln. 2
25. Boliwia - Peru 2
26. Argentyna - Urugwaj 1
27. Kolumbia - Paragwaj 1
28. Gwatemala - Trynidad i Tobago 1
29. Jamajka - Meksyk 2
30. USA - Kuba 1
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo 1
2. Rayo Vallecano - Castellon 2
3. Salamanca - Eibar 1
4. Korona - Zagłębie Lubin 1
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 2
7. Salernitana - Empoli 2
8. Treviso - Parma 2
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 1
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo X
2. Rayo Vallecano - Castellon 1
3. Salamanca - Eibar 1
4. Korona - Zagłębie Lubin 2
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 2
7. Salernitana - Empoli 2
8. Treviso - Parma X
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile X
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
86
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3097
Niedziela 12.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Elche - Celta Vigo 1
2. Rayo Vallecano - Castellon 1
3. Salamanca - Eibar 1
4. Korona - Zagłębie Lubin 1
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 2
7. Salernitana - Empoli 2
8. Treviso - Parma 2
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 1
w życiu najpiękniejsze jest życie bo można żyć! :)
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
4
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
88
1. Elche - Celta Vigo 2
2. Rayo Vallecano - Castellon X
3. Salamanca - Eibar X
4. Korona - Zagłębie Lubin 2
5. Wisła Płock - Górnik Łęczna 1
6. Znicz - Widzew 2
7. Salernitana - Empoli 2
8. Treviso - Parma 2
9. Wenezuela - Brazylia 2
10. Ekwador - Chile 1