SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Potrzebuje fotek!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 645


Witam
Potrzebuje dokładniej fotki STORMA Universala.
Mam puche Fruit Punch, ale mam pewne zastrzeżenia.
Są spore grudki tak jak by do puchy wilgoci naleciało wcześniej lub temperatura nie taka.Dlatego chciałem zobaczyć jak wygląda normalna pucha.
Jechcze nie piłem więc nie wiem czy klepie.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 645


Troszke etykietka odeszła:/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46147
w moim stormie swojego czasu tez sie ta robilo, jest ok, mozesz jesc

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16420
na wilgoć to nie wygląda

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9935
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9935


popatrz na mojego fakt stoi juz 3 miesiace otwarty^^ bo tam jes z 5 porcji i czeka :P

moja etykietka tez jest pomarszczona ;) moze jakis walek :P ja kupilem w USA i wogole na mnie nie dzialal

Zmieniony przez - XxarekxX w dniu 2008-09-21 14:58:10
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
proch jak proch

nic dziwnego tam nie widać

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 645
Podobny jak i mój.Myśle że podróbka to nie jest, poprostu leżał w nie odpowienim miejscu, stwardniał strasznie teraz go troche rozkuszyłem.Zobaczymy jak to bedzie w nastepnym tygodniu ruszam, to sie okaże czy klepie.Reszta wydaje sie ok.
Jak cos piszcie co o tym specyfiku myślicie.
Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 484 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6276
napewno pod***a to nie jest. szamaj napewno jest ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 645
Szamać bede na pewno bez dwóch zdań ;P
Pytanko tylko czy poruszy. Mam nadzieje że tak.
Do tego shock, animal i mutant
I jeszcze jedno. Po jakim czasie czuć sztorma jak zwykłe mono czy po kilku porcjach juz sa jakies efekty?

Zmieniony przez - faza-brd w dniu 2008-09-22 12:11:01
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile gram??

Następny temat

AMINOSTAR (WALMARK) - Sprawdzony sposób na stawy.

electro
Polecane artykuły