Big_Louie
Pierwszy posiłek po nocu powinien być bogaty w białko, a nie tylko WW !
Z tego co wiem, jabłka białka nie zawierają (no chyba, że Ty znasz jakąś nową białkową odmianę jabłek, to możesz podrzucić art, chętnie przeczytam

).
Żart Żartami, ale
BigLouie dobrze mówisz, rano mógłby kolega zjeść jeden posiłek przed treningowy (hmm i tak chyba ma tam jeden posiłek, bo jabłko do posiłków nie należy chyba...

), i właśnie lepiej ryż bo się szybciej przyswoi.
Twoja propozycja posiłku jest ok.
Żeby nie było monotonii to po treningu może kolega zjeść np: makaron + pierś i jakiegoś owoca, banan, albo to słynne jabłko

(w sumie nie wiem dlaczego w po treningowym usunąłeś jabłko, spokojnie można do po treningowego ten owoc wrzucić, szczególnie ekto)
pzdr.
Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-09-21 06:45:23