Tak jak Kaczy. Z góry określonym faworytem był Bayern a Zenit go stłukł jak chciał. Ale paka Milanu imponująca w tym sezonie, muszę przyznać

ale jeśli wrócą do swojej dawnej formy,
to rzeczywiście mogą trochę ugrać.
...
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Drużyna Milanu w spotkaniu rozegranym w ramach 'Trofeo Villa de Gijón', przegrała z tamtejszym Sportingiem de Gijón 2:0 (1:0). Pierwszą bramkę w 24. minucie zdobył David Barral. Wynik do końca pierwszej odsłony konfrontacji nie uległ zmianie. Druga połowa meczu rozpoczęła się od składnych akcji zarówno miejscowych jak i podopiecznych Carlo Ancelottiego. Na drugiego gola kibice musieli czekać, aż do 75. minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się Mate Bilić. Rezultat do końca nie uległ zmianie. SPORTING GIJÓN - AC MILAN 2:0!

Dzisiejsze spotkanie było ostatnim sparingiem przed zbliżającym się, regularnym sezonem Serie A. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 na San Siro, AC Milan rozegra mecz 1. kolejki Serie A. Jego rywalem będzie beniaminek - drużyna Bologni Calcio.

SPORTING GIJON - AC MILAN 2:0 (0:0)

[1-0] Barral 24 min.
[2-0] Bilić 75 min.

SPORTING G. (4-2-3-1): Sanchez (46'Cuellar); Sastre (58'Andreu), Hernandez (Angel 62'), Jorge (62' Camara), Canella (58' De Lucas); Matabuena (62' Gerard), Michel (58' Neru); Pedro(46'Maldonado), Kike Mateo (58'Mora), D. Castro (46' Carmelo); Barral (46' Bilic); trener: Preciado.

AC MILAN(4-3-2-1): Abbiati; Zambrotta, Kaladze (46' Bonera), Maldini (46' Favalli), Jankulovski (67' Antonini); Cardacio (46' Emerson), Pirlo, Flamini; Brocchi, Seedorf; Paloschi (68' Viudez); trener: Ancelotti.
...
Na pewno będą największym faworytem, ale nazwiska nie grają

Bayern też miał ponoć niezłą pakę i miał zmiatać każdego po kolei Szczęście się do nich uśmiechnęło w meczu z Getafe, bo to Hiszpanie by grali z Zenitem