To mój pierwszy post na tym forum więc witam Wszystkich :)
Mam nadzieję że ten temat jeszcze nie był omawiany na forum, bynajmniej ja go nie znalazłem.
Mianowicie chciałbym zacząć ćwiczyć, ale interesują mnie tylko japońskie sztuki walki, myślę nad kendo, lub jodo, ale nie wiem czy to dobry pomysł na początek, może aikido ? Proszę Was o pomoc
Mam nadzieję że ten temat jeszcze nie był omawiany na forum, bynajmniej ja go nie znalazłem.
Mianowicie chciałbym zacząć ćwiczyć, ale interesują mnie tylko japońskie sztuki walki, myślę nad kendo, lub jodo, ale nie wiem czy to dobry pomysł na początek, może aikido ? Proszę Was o pomoc

Krzysztof Piekarz

, pozatym zawsze fascynowało mnie kendo, ale nie wiem czy na początek podołam
, od października jestem z Wawy
pozdro