SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka sztuka walki ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
Witam, zrobiłem tutaj konto tylko po to żeby dowiedzieć się jaka najlepsza sztuka walki jest najlepsza do samoobrony : MMA, Muay Thai, Boks, Kick Boxing, Krav Maga.
Z Kravką to jeszcze się dobrze zastanawiam, gdyż jakoś ten styl mi jakoś nie odpowiada...
Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Wejście w klincz ma jedynie sens tylko przeciwko jednemu i nieuzbrojonemu przeciwnikowi.Poza tym w ogóle walka z kimś uzbrojonym ma mały sens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
MMA- parter i stójka , wszechstronność najlepsza opcja . Muay Thai, Boks, Kick Boxing- bardzo dobra stójka , nadaje się . KM odpada...
Ale idź na pierwszy trening do każdego klubu , który jest zawsze za darmo i sam zobacz co ci się najbardziej podoba !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
KM odpada...

Niby dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Dlatego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
za taką d****na odpowiedz nalezy sie ban. Trzymajmy poziom, powiedziałeś A powiedz B
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
To banuj . Temat już tyle razy był wałkowany , że nie ma po co się po raz kolejny rozpisywać , wystarczy chwile poszukać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
A byłeś kiedyś na jakimś treningu KM czy tylko przepisujesz jakieś bzdury które gdzieś przeczytałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 397
Nie powinno się generalizować. Wszystko zależy od sekcji i jak kravka jest prowadzona, jak to tylko obrony przed nożem i nauka kopania po jajach to faktycznie bez sensu. Ja z mojej sekcji jestem zadowolona, jest to dla mnie dobre uzupełnienie umiejętności muay thai, ale poza typowo samoobronnymi manewrami jest i parter, i uderzanka zbliżona do tajowej.

“Better a student of reality than a master of illusion”.

[http://www.przygarnijkrolika.pl/] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4220
Paradoks kano polecam poczytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
A ja polecam przeczytać czym się różni walka sportowa od samoobrony i o tym, że samoobrona to nie tylko dobra umiejętność uderzania czy kopania. Poza tym według mnie ciężko odnieść to do Krav Maga, bo elementy treningowe , jeśli chodzi o samą walkę wręcz często zaczerpnięte są z boksu, judo itd. Często powtarzane bajki o wydłubywaniu oczu i innych niebezpiecznych technikach to bzdura rozpowszechniana przez ludzi, którzy w życiu nie byli na szkoleniu KM.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie wybrać !!!

Następny temat

Ćwiczenia uzupełniające Muay Thai ?

WHEY premium