ah no i
bf to tak ok. 25% (grubasek ROAR)
a treningi sa we wtorki i czwartki od 18;30 do 20;00 wiec pomiedzy obiadem a kolacja, a w soboty od 11 do 12;30, wiec pomiedzy sniadaniem a tym "drugim czyms", tam lunchem czy jak sie na to mowi ^^
bf to tak ok. 25% (grubasek ROAR)
a treningi sa we wtorki i czwartki od 18;30 do 20;00 wiec pomiedzy obiadem a kolacja, a w soboty od 11 do 12;30, wiec pomiedzy sniadaniem a tym "drugim czyms", tam lunchem czy jak sie na to mowi ^^
jes!