Shit z tymi nogami, odchudzam je aby w spodnie jakos wchodzic
Marcin, Ty juz nic nie wal
szkoda zdrowia i kasy

Marcin, Ty juz nic nie wal
szkoda zdrowia i kasy

" I pamietaj szacunek to wszystko "
Ilość wyświetleń tematu: 33576
szkoda zdrowia i kasy

" I pamietaj szacunek to wszystko "

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!
. Jak sobie pomysle jaka przemiana, to kuuuuuuuuurva, pozdro
cwiczyć ich nie ćwicze specjalnie, bo mam dość problemu ze spodniami, naprawde. Majac te ok. 180cm wzrostu i w udzie 70cm bardzo ciężko dobrac garderobę. Obiecałem sobie jedno na następne wakacje dotne uda, dotne brzuch i obiecuje Wam, że będziecie w szoku 
" I pamietaj szacunek to wszystko "
Niech masa bedzie z wami ....:)

Wróć do podstaw...
http://www.sfd.pl/Z_Bodym,do_świetnej_sylwetki!-t443588.html
http://www.sfd.pl/temat226776/ -artykuł dla każdego
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły